Květen 2008

The Sims 3!

31. května 2008 v 13:17 Já adminka Mel
Hej lidi já tuhle hru fakt žeru!


Už v ro ce 2009 se konečně dočkáme THE SIMS 3!!! Vylepšení sou galaktický, simíci vypadají víc cool a přirozeněji, vztahy jsou složitější a grafika o 100% nadsvětelnější! Vážně kosmická novinka!
Odkaz na oficiální stánku the Sims 3: http://thesims3.ea.com/
Tady jsou obrázky z nového a meziplanetárnějšího The sims-života:

Vytvořte si naprosto originálního Simíka
Vytvořte si Simíky, kteří se podobají vám nebo vašim známým. Zbrusu nový editor Create A Sim je jednodušší a výkonnější než kdykoli předtím. S jeho pomocí si můžete kompletně upravit vzhled a povahu vašich Simíků.
Realistické podoby Simíků docílíte jemným doladěním každého rysu jejich tváří, úpravou účesů, výběrem přesného odstínu pleti a mnohým dalším. Poté jim vyberte oblečení, makeup a módní doplňky nepřeberného množství stylů. Tvarujte jejich postavy od hubených, přes plnoštíhlé až po svalnaté a vše, co je mezi tím - ještě nikdy to nebylo snazší!
Zformujte si také jejich povahy díky revolučnímu systému povahových vlastností. Na výběr máte desítky rysů a kombinovat lze až pět najednou. Vaše fantazie tak může vytvořit širokou plejádu různých postav, obývajících vaši čtvrť. Uděláte idealistického kreativního snílka, jenž v záchvatech hrdinství rád riskuje? Anebo chladnou krásku z vyšší společnosti, která skrývá svou romantickou duši a jejím nejhlubším tajemstvím je absolutní genialita? Vše je jen ve vašich rukách.
Vybudujte domov
Zcela podle libosti navrhujte, budujte a tvořte a přizpůsobte si vaši čtvrť vlastním představám. K dispozici máte neomezené možnosti zařízení interiérů a obrovské škály barev a dekorativních vzorů, které lze dokonce vzájemně kombinovat. Vaše výtvory tak získají naprosto originální vzhled. Při navrhování a stavbě domova snů vašich Simíků je jedinou mezí vaše fantazie.

Informace o hře
V The Sims 3 můžete své báječné Simíky pustit do otevřeného, životem pulsujícího světa, který začíná hned za jejich dveřmi! Absence limitů v The Sims 3 před vámi otevře nekonečné možnosti a připraví vám nečekané chvíle příjemných i nepříjemných překvapení.
Nové, úhledné a živé sousedství - vaši Simíci volně objevují své okolí plné života.
Vaši Simíci se mohou volně procházet svou čtvrtí, navštěvovat sousedy a zkoumat okolní svět. Mohou si rovněž vyrazit s přáteli centra města, seznámit se s někým novým v parku nebo potkat na ulici kolegu z práce. Budou-li Simíci ve správný čas na správném místě, kdo ví, co se může stát?!
Nový editor Vytvoř Simíka - vytvořte si jakéhokoliv Simíka, jaký vás jen napadne.
Nový, jednoduše ovladatelný designérský nástroj vám umožní provádět nekonečné vlastní úpravy vašich skvělých a veskrze originálních Simíků. Tvarujte jejich postavy od hubených, přes plnoštíhlé až po svalnaté a vše, co je mezi tím! Zvolte také vzhled tváře, přesný odstín pleti, barvu vlasů, barvu a tvar očí, vyberte oblečení i doplňky.
Nové realistické osobnosti - každý Simík je nyní skutečně jedinečnou osobností s charakteristickými vlastnostmi.
Vytvořte si Simíky s charakteristickým vystupováním. Volit můžete z desítek povahových rysů a zajímavě je kombinovat. Vámi vybrané vlastnosti - statečnost, umělecký talent, samotářství, puntičkářství, kleptománie, stihomam, neohrabanost, romantika a mnoho, mnoho dalších - zformují osobnosti Simíků a způsoby jejich chování vůči ostatním. Simíci se tak mohou povznést nad své běžné každodenní potřeby. Jsou nyní úplnými osobnostmi s jedinečnou povahou.
Nové neomezené možnosti úprav - můžete upravit cokoliv jen ke svému obrazu.
Postavte si dům vašich snů nebo navrhněte domov s velkým D. Volně si upravte podlahy, kytky v zahradě, košile, pohovky, tapety nebo rolety, zkrátka co vás napadne. Měnit barvy a vzory je snadné a zábavné a možnosti úprav jsou nekonečné. Nebaví vás stavět? Čtvrť vašich Simíkům můžete rovněž zaplnit již vytvořenými budovami a vybavením. Kteří ze Simíků budou bydlet v honosných vilách, studentských privátech, okouzlujících domech snů či prostých chatkách?


Save my soul Akeshi!

31. května 2008 v 8:43 Akeshi
Byla jsem zlá na tu co mám tak ráda - Akeshi! Provedla jsem ji věc která jí ublížila a teď mě to pořád trápí... Snad mi odpustí! Tohle je jen a jen pro ní:
Odpusť! Odpusť a nezlob se...

Moje kamarádka Konikele

29. května 2008 v 20:41 Moji nejlepší kamarádi
Tohle je moje kámojda Konikele:
Většinu času co jsme spolu hrajeme The Sims 2, díváme se na Naruta a stahujeme obrázky Kakashiho Senseie XD
Odkaz na její blog:konikele.blog.cz

Moje kamarádka Žofka

29. května 2008 v 20:33 Moji nejlepší kamarádi
Tohle je moje kamarádka Žofka:
Ona je doopravdy anděl!!
(příště jí udělám i křidýlkaXD)

Jack O´Neill

29. května 2008 v 20:33 Stargate
Životopis herce Richarda Deana Andersona
Richard se narodil 23. ledna 1950 v Minneapolis ve státě Minnesota, kde také vyrostl. Pochází z umělecké rodiny - je synem jazzmana a profesora střední školy Stuarta Andersona a jeho matka Jocelyn je také herečkou. Je nejstarší ze čtyř dětí. Už odmalička chtěl být hokejistou a tomuto sportu se také hodně věnoval. Kdo ví, kam by to s hokejem dotáhl, kdyby si v 16 letech nešťastně dvakrát za sebou v utkáních Středoškolských hokejových her nezlomil obě ruce. Avšak jak se později ukázalo - pro něj to bylo štěstí v neštěstí. Vybral si totiž jako svou další kariéru herectví - čemuž se nelze ani divit vzhledem k povolání jeho rodičů. Poté, co navštěvoval kurzy herectví na St. Cloud State College a na univerzitě v Ohiu, odjel do Los Angeles, kde se zpočátku chvíli živil jako pouliční klaun a žonglér i jako příležitostný zpěvák. Nějaký čas působil také jako inspicient v Improvisational Theatre Company a poté se stal režisérem show s delfíny v kalifornském Marylandu. A pak se na něj usmálo štěstí - v roce 1976 získal roli dr. Jeffa Webbera v populárním seriálu společnosti ABC GENERAL HOSPITAL. A jako doktor Webber se objevoval na televizních obrazovkách nepřetržitě pět let. Poté, co tento seriál opustil, účinkoval ve dvou krátkých televizních sériích společnosti CBS SEVEN BRIDES FOR SEVEN BROTHERS v roce 1982 a EMERALD POINT N.A.S. v roce 1983.

V roce 1985 dostal další velkou příležitost, které se zhostil nadmíru úspěšně. Byl obsazen do titulní role později ohromně úspěšného a pro mnohé kultovního seriálu MACGYVER. Jako mimořádně zručný, vynalézavý, inteligentní, neúnavný a hlavně originální hrdina Angus MacGyver, který umí běžné věci používat neobyčejným způsobem a krajně nebezpečné situace řeší s klidným, skoro znuděným výrazem člověka čekajícího na městský autobus, vystupoval na televizních obrazovkách po dlouhých a velice úspěšných 7 sezón ve 139 epizodách. První dvě sezóny se natáčely v Los Angeles, na další čtyři roky se produkce přesunula na sever do Vancouveru, aby se natáčení poslední - 7. série - přesunulo zpět do L.A. Tento seriál mu přinesl obrovskou popularitu po celém světě a díky němu se nezapomenutelně zapsal do myslí miliónů diváků a divaček.

Mezi jeho další seriálový počin patří účinkování v kritikou velice příznivě přijaté westernové sérii zasazené do 19.století s názvem LEGEND. Kromě jeho práce v televizních seriálech hrál Richard také v několika televizních filmech nepříliš valné kvality. V roce 1986 debutoval hlavní rolí ve filmu OBYČEJNÍ HRDINOVÉ. Tento film režiséra Petera H. Coopera - závažný a umělecky kvalitní snímek, v němž se tvůrci zamýšleli nad nelidskostí vietnamské války, poskytl Richardovi široký prostor pro jeho herecký výkon. Dále jste ho mohli zahlédnout ve filmech OČIMA NEZNÁMÉHO, THROUGH THE EYES OF A KILLER, PAST THE BLEACHERS nebo BEYOND BETRAYAL (1994), kde si zahrál hrubého manžela Susan Deyové a jeho chladný záporný výkon, tolik odlišný od jeho obvyklých rolí, byl kritikou velice kladně přijat. Po skončení MacGyvera založil Richard se svým partnerem Michaelem Greenburgem jejich vlastní produkční společnost Gekko Film Corporation na vývoj a produkci několika televizních filmů a seriálů. V jejich prvním projektu se Richard znovu vrátil do své zatím nejúspěšnější role Anguse MacGyvera ve dvou pokračováních natáčených v Londýně - a to: MACGYVER: ZTRACENÝ POKLAD ATLANTIDY (1993) a MACGYVER: CESTA DO ZKÁZY (1994).

Další jeho hereckou zkušeností byla hlavní role ve dvoudílné minisérii PANDOŘINA SKŘÍŇKA, který měl poměrně solidní úspěch a opět pozvedl Richardovu popularitu o nějaký ten stupínek výš. Poté došlo ke spojení Gekko Corporation a společnosti MGM/UA a Showtime Television k výrobě nového televizního sci-fi seriálu STARGATE SG-1. První série se začala natáčet v únoru 1997 ve Vancouveru a seriál dosáhl fenomenálního úspěchu po celém světě. Richard se v tomto seriálu pravidelně objevoval v titulní roli plných 8 let a získal tak popularitu možná větší než s MacGyverem. V 9. řadě seriálu z roku 2005 se již objevil pouze v prvních třech epizodách a zda se v tomto kultovním seriálu ještě někdy objeví, je otázka.

Richard je známý svou zálibou v adrenalinových sportech. Už v mládí ujel na kole přes 9000 kilometrů, stále hraje jako hobby hokej, leze po horách, lyžuje, potápí se, létá na rogalu, jezdil i automobilové závody. Miluje také cestování. Během své kariéry měl vztah s mnoha známými kráskami, nikdy se však neoženil. V roce 1996 se seznámil s April Proseovou a 2. srpna 1998 se jim narodila dcera Wylie Quinn Annarose, která Richardovi zcela změnila život. V jeho častých rozhovorech, příspěvcích pro svou webovou stránku i dalších příležitostech se oní neustále zmiňuje a svou novou otcovskou roli si velice užívá. S April žije střídavě ve Vancouveru a v Malibu u L.A., vlastní také jednu chatu uprostřed divočiny kdesi v severní Minnesotě.

Vala Mal Doran

29. května 2008 v 20:33 Stargate

Vala Mal Doran - Caudia Black

9.12.2007 16:27 | Stargate
Popis postavy Valy Mal Doran
Vala je profesionální lhářka a kleptomanka z povolání. Poprvé jsme ji ve Stargate mohli vidět ve dvanácté epizodě 8. série Prometheus unbound, poté se oběvila až v osmi epizodách 9. série a to Avalon 1, Avalon 2, Origin, The ties that bind, The powers that be, Beachead, Crusade, Camlot a v 10. sérii již vystupujuje jako jedna z hlavních postav a od osmé epizody Memento mori je členka SG-1. Bývala hostitelkou goalda Queteshe, ale i když jí ho Tokrové odstranili její lid ji už nedokázal přijmout mezi sebe protože ji nebyli schopni oddělit od krutovládce co tak dlouho zamořoval jejich planetu a proto musela začít lhát a stala se z ní zloděka a pašeračka. V první epizodě 10. série se jí narodila dcera kterou pojmenovala Adria po své matce ale Adria není normální dítě, byla geneticky upravena aby do několika hodin dospěla, má telepatické a telekinetické schopnosti,vede oriskou armádu proti naší galaxii, je nesnesitelný fracek a nemá otce (snad). Vala je černovlasá, má modré oči a poněkud ostřejší profil - skrátka a dobře vypadá trochu jako židovka. Je s ní zábava, ke všemu má poznámky (ne vždy vhodné ale zato velice trefné), do všeho musí zasahovat a její vztah k Danielovi je už od začátku hlubší než jen profesionálníXD
Biografie herečky Claudie Black
Claudia Black se narodila a vyrůstala v australském Sydney.Jelikož při otázkách na rok narození vždy ráda mlčela, ale v jednom interview v roce 2000 prozradila, že je jí 28, tzn. že se narodila v roce 1972 (a to 11. října).Hodně času trávila v Londýně,kde hrávala v divadle a ztvárnila několik rozdílných charakterů.
V Austrálii a na Novém Zélandě se Claudia stala známou účinkováním v několika TV seriálech. Hlavní roli vytvořila v CITY LIFE (1996).Tento seriál byl zrušen po první sérii kvůli průměrné sledovanosti.V Evropě měl úspěch a získal několik cen včetně za nejlepší dramatický seriál roku. Claudia hrála Angelu Kostapas, talentovanou právničku. Hostovala i v několika amerických TV seriálech - G.P. (1998), POLICE RESCUE (1993), SEVEN DEADLY SINS (1993), GOOD GUYS BAD GUYS (1997), WATER RATS (1997), A TWIST IN THE TALE (1999), BEASTMASTER (2000).U nás pak známe seriály HERCULES, kde si v letech 1997 a 1998 zahrála ve 2 epizodách Cassandru, stejně jako v XENĚ(2000).
Pak hrála ve sci-fi seriálu FARSCAPE (1999-2003), který Claudii skutečně proslavil.Za tuto postavu získala nominaci za nejlepší herečku na Saturn Awards v letech 2000-2003. Toto ocenění pak získala v roce 2005 za svůj výkon ve FARSCAPE: THE PEACEKEEPER WARS (2004), filmu, který zakončil celý seriál. Claudia získala několik ocenění za nejlepší herečku v anketě časopisu "TV zone Magazíne", souteže "2000 sci-fi ing" či "Roswell Award" v letech 2001 a 2002.
V roce 1994 hrála Claudia Black hlavní roli v komedii THE GOOD FRUIT, ale známější je její účinkování ve sci-fi filmu PITCH BLACK (2000) jako Sharon "Shazza" Montgomery, kde si zahrála s Vinem Dieselem v hlavní roli. V roce 2001 si zahrála v horroru QUEEN OF THE DAMMED. V roce 2006 pak namluvila jednu z hlavních postav v 3D sci-fi Jackieho Turnureho STOLEN LIFE. V roce 2003 musela zrušit svoji svatbu kvůli natáčení FARSCAPE: THE PEACEKEEPER WARS. V roce 2004 se provdala a v prosinci 2005 se jí narodilo dítě.
V roce 2005 se objevila v epizodě 8. řady kultovního STARGATE SG-1 v epizodě "Prometheus Unbound" jako Vala Mal Doran. Ohlas byl tak velký,že jí tvůrci obsadili i do dalších epizod. A tak se objevila i v dalších 8 dílech 9. řady tohoto seriálu. A v 10. řadě se již zařadila mezi hlavní představitele. Díky úspěchu v SG natočila filmové pokračování STARGATE: THE ARK OF TRUTH a STARGATE: CONTINUUM(2008).
Claudia je také dobrou zpěvačkou.To potvrdila na jazzovém CD od Paula Goddarda v písni "Groovy".

4u Akeshi!

27. května 2008 v 19:08 Akeshi
hou hou
hou hou hou
houuuuuuuuuuuuuuuuuuooooooooooooooooooouuuuuuuuuuu
hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou h
hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou hou
hou hou hou
hou hou hou hou hou hou hou
hou hou

Stargate - Avatars

27. května 2008 v 18:43 Stargate
Jack - vypadá divně ale má výtlem a to je hlavníXD
Samantha - naše blondýnka...
Mitchell - prostě "cool" frajer...
Daniel - no coment...
Vala - se nikdy nezmění...

Já a moje kamarádky Akeshi a Kitten

27. května 2008 v 18:17 Moji nejlepší kamarádi
Já (Melody - u malejch fotek ta vlevo, u velký ta v pravo), Kitten (u malejch ta dole, u velký ta vlevo) a Akeshi (u malejch ta nahoře u velký taky ta nahořeXD).
vlevo: Melody
nahoře: Kitten
dole: Akeshi
Tohle všechno sem udělala sama pro moje kamarádky. Seem machr...


Stargate - řetězák 1

12. května 2008 v 9:05 Stargate
1. VÍ SE, ŽE SAMANTHA S NĚKÝM CHODÍ ALE NIKDO NEVÍ S KÝM, ZJISTÍTŠ ŽE JE TO VALA, ŘEKNEŠ TO NĚKOMU?
Anooo! Vytisknu se letáčky a vylepim je po celý galaxii!!!
2. PŘÍJDE ZA TEBOU MITCHELL A ŘEKNE TI ŽE S TEBOU CHCE ŽÍT AŽ DO KONCE ŽIVOTA, CO MU ŘEKNEŠ?
Já jsem holka, tak asi těžko...
3. ZJISTÍŠ ŽE ADRIA JE ANOREKTIČKA, CO UDĚLÁŠ?
Dám ji na převýchovu Teal´covi:-)
4. DOZVÍŠ SE ŽE GENERÁL O´NEILL SI BERE OMU DESALU, JAK ZAREAGUJEŠ?
Hurááá!!! Svatbaaa!!! Bude jídlooo!!!
5. SAMANTHA ŽÁRLÍ NA VALU, PROTOŽE SI MYSLÍ, ŽE CHODÍ S JACKEM, CO S TÍM UDĚLÁŠ?
At´se klidně závistí zalkne, blondýna jedna blbá...
6. TEAL´C TĚ POZVE NA OBĚD ALE NAKONEC VŠECHNO SNÍ SÁM, JAK BUDEŠ REAGOVAT?
Nejsem překvapená, hladová možná ale co...
7. VALA JE NA TEBE NAŠTVANÁ, PROTOŽE SI MYSLÍ ŽE BALÍŠ DANIELA, CO JÍ ŘEKNEŠ?
Nejsi přebarvená blondýnka??? Navíc už chodim s Anubisem:-)
8. JE ODPOLEDNE, MÁŠ VOLNO A JENTAK SE COURÁŠ PO SGC, NAJEDNOU K TOBĚ PŘIBĚHNE DANIEL A PROSÍ TĚ ABY JSI HO SCHOVAL/A PŘED VALOU. POMŮŽETŠ MU?
Tak víš co? Tak víš co? Tak já jdu a pomož si sám. Můžeš si klidně dát před oči knihu, možná nebudeš vidět...
9. O´NEILL TĚ POŽÁDÁ O KONTAKT NA ADRIU, DÁŠ MU HO?
Pro něj cokoliv... Ale proč na Adriu? A co chudinka Sam? Co bude dělat když má Ken novou Barbie? No já to pak řešit nebudu...
10. VEČER JSI CHTĚL/A JÍT S ORLINEM NA VEČEŘI ALE SG-1 TĚ PŘEMLUVILA ABY JSI HLÍDAL/A BAALA, SOUHLASIL/A JSI ALE MÁŠ VZTEK. CO JIM ŘEKNEŠ?
Všichni mi můžete... uklidit pokoj!