Červenec 2008

Jedu domů!

25. července 2008 v 23:35 Já adminka Mel
tak se konečně vracim domů z ameriky - tý díry prašivý jedný zaškrnovaný! I kapitán Tlapka se těší...XD Pojedu už konečně za Kitten, Májou, Konikele a hlavně za tebou Akeshi!!!
Anime Girl

No konečně pár normálních dvojic!

24. července 2008 v 5:04 Anime
Aang a Katara
Naruto a Hinata
Kouta a Lucy

Videjko Strawberry panic

24. července 2008 v 4:54 Strawberry Panic
Pozor lidi! Je to hodně úchylný ale jestli se nebojíte...

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 7.

24. července 2008 v 4:51 Naruto - povídky
U letištní přepážky pro odbavení cestujících:
,,Kde máte dozor děti?" Ptala se letuška bandy dětsek, která čekala na odbavení. ,,My nevíme." Špitla černovlasá dívka s ofinou a bílíma očima. ,,Vy letíte sami?" Vyptávala se letuška dál. ,,Ne, my jen nevíme kde dospělí jsou." Ozval se blonďatý chlapec s legrační čepičkou na hlavě. ,,Proč máš na hlavě tu směšnou čapku vod pižama?" Zeptal se ho jiný chlapec, tentokrát černovlasý s uhlově černýma očima. ,,Mě se líbí..." Ozvala se ona nesmělá černovláska. ,,Je sexy!" Hinata celá zrudla když po ní Naruto hodil šelmovský úsměv, otočil se na Sasukeho a řekl: ,,To víš kámo..." A pak se to stalo! Sasuke se rozřehtal! ,,Ach néé!" Vyjekla zelenooká růžovovláska. ,,Asi má ůpal!" Strachovala se jiná dívka s blond vlasy v culíku a dlouhou ofinou. Ostatní prostě jen zírali s otevřenou pusou, jak jim to ten výlet pěkně začíná... ,,Takže abychom si to probrali," začal Naruto, ,,Hinata bez donucení vyjádřila svůj názor, Sasuke má výtlem a bábi Tsunade je v prachu... Jedině že snad... Lidi nevotáčejte se jestli nechcete ztrati vědomí!" ,,Aaaachch..." Vydechli všichni na ráz až na Sasukeho který se pořád tlemil. ,,No vtlemenýmu Sasukemu se to nevyrovná, ale je to nářez." Poznamenal Naruto když všichni bez dechu valili zrak na přicházející trojici: Jirayai v černém obleku nasazující si černé brýle (vypadal jak chlápek vod ruský mafie), Tsunade v bílém kostýmku s mini sukní a výstřihem jako... no jako obvykle (starší vydání Barbie) a Orochimaru s hoperskou čepiví na hlavě a rukama v kapsách (hiphopbuzna). Asi dvacet metrů za touto prapodivnou trojicí se šoural chlápek se sestřihem podle kastrolu, další s šátkem přes obličej a dvě černovlásky... ,,Děti," zavelela Tsunade, ,,seřaďte se do fronty na odbavení!" delegát u vedlejší přepážky na ni pohlédl (respektivě na... však vy víte) a omilem se pokusil slečně před přepážkou odbavit letenku.

Vztahy ve Strawberry panic

24. července 2008 v 2:53 Strawberry Panic
Jestli jste zvyklí na konce typu kluk políbí holku a žijí spolu šťastně až na věky, tak tady to nečekejte - holka políbí holku a žijí spolu šťastně až na věky...

Strawberry panic

24. července 2008 v 2:41 Strawberry Panic
Autor recenze: Beldaran
Autovi mockrát děkuji za povedenou recenzi.

žánr: love-romance, shoujo-ai
počet epizod: 26
Astrea Hill je svaté místo, kam nikdy nevkročil žádný muž. Na vrcholu kopce je katedrála a okolo ní stojí tři dívčí školy: St. Miator Girl's Academy, St. Spica's Girl's Institute a St. LeRim Girl's School. Dívky ze všech tří škol společně bydlí na koleji zvané Strawberry Dormitory (nebo taky Ichigo-Sha). A právě do Miatoru byla přeřazena Aoi Nagisa. Její rodiče odcestovali do zahraničí a její teta kdysi chodila do Miatoru, tak zařídila neteři velmi neobvyklé přeřazení do čtvrtého ročníku (Školy konbinují vyšší stupeň základní školy a střední školu. To, co je na střední škole prvním ročníkem, je tady považováno za ročník čtvrtý).
Hned první den se Nagisa seznámí se spoustou lidí. Se svou novou spolubydlící, velmi milou a ochotnou Suzumi Tamao. A také se záhadnou dívkou s dlouhými bílými vlasy, kterou potká v lese. Tahle dívka se chová velmi zvláštně a dost vyvede Nagisu z míry. Nagisa se dozví, že ona záhadná dívka se jmenuje Hanazono Shizuma a je to místní Etoile. Etoile je nejoblíbenější a nejváženější dívka ze všech tří škol. Je nadřízena i dívčím školním radám, z čehož vyplývá, že má hromadu povinností. Jenže Shizumu její povinnosti moc nezajímají, pořád se někde schovává nebo někam utíká. Jediné, co ji přiměje zabývat se úkoly plynoucími z jejího postavení, je buď řádná domluva dlouholeté kamarádky Miyuki Rokujou, která je presidentkou školní rady Miatoru nebo trochu nesmělá žádost Nagisy, která tvrdí, že Etoile si všichni váží a proto ji potřebují. Shizuma má totiž pro Nagisu zvláštní slabost. A i Nagisa se o Etoile zajímá víc, než je obvyklé.
Celý příběh se odvíjí od vztahu Shizuma-Nagisa. V minulosti Shizumi je něco, co tento vztah trochu narušuje. K těmto dvěma lidem se postupně přidává hromada dalších osob ze všech škol. Je to především dvojice kamarádek ze školního sboru- stydlivka Hikari a její rázná kamarádka Yaya. Také hvězda Spicy Amane, do které je Hikari zamilovaná. Pak je tu duo Kaname a Momomi, pracující na zájmech Spicy za každou cenu. Kaname a Momomi jsou také jediný jistý milenecký pár v celém Strawberry Panic. Všechny ostatní vztahy jsou tak spletité, až jsou nejisté. A pak je tu třetí škola LeRim. Z něj je důležitá snad jen prezidentka školní rady Chikaru, která je hodná, se spoustou ztřeštěných nápadů a věčně běhá okolo těch, co zrovna potřebují vlídné slovo.

Obrázky z MSGM

24. července 2008 v 2:13 Anime


Maria-sama ga Miteru

24. července 2008 v 1:59 Anime
Tohle anime se mi strašně moc líbí a to hlavně proto, že mi to připomíná můj vlastní příběh a moji sestru Akeshi... snad pochopí.
žánr: shoujo ai
autor mangy: Konno Oyuki
Druhá sezóna se jmenuje Maria-sama ga Miteru Haru (jaro)
Příběh je umístěn do katolické dívčí střední školy, která je součástí vzdělávacího komplexu Lilian. Absolventky těchto škol jsou respektované a chtěné pro jejich dobré způsoby. Většina studentek pochází z bohatších kruhů, kde je záležitostí prestiže poslat svého potomka do této školy.
Škola dbá na tradice a mezi jednu z nich patří soeur systém ("soeur" je francouzsky sestra). Jeho cílem je usnadnit dívkám studentský život. Studentka 2. nebo 3.ročníku ("grande soeur", velká sestra) daruje mladší studentce ("petite sœur", malá sestra) svůj růženec jako symbol jejich soeur, tj. sesterského, pouta. Zároveň se tím grande soeur zavazuje k dohlížení nad petite soeur. Na školních pozemcích se nachází i Yamayurikai (Rada Horské Lilie), obdoba studentské rady. Ta je tvořena třemi Růžemi - Rosou Chinensis, Rosou Giganteou a Rosou Foetidou. Těmi se obvykle stávají studentky z 3.ročníku. S chodem rady jim pomáhají jejich petite soeur, nazývané Rosa Chinensis\Foetida\Gigantea en bouton ("bouton" je francouzsky poupě). Jejich petite soeur se říká Rosa Chinensis\Foetida\Gigantea en bouton petite soeur (malá sestra poupěte Růže).
Vše začíná ve chvíli, kdy studentka 2.ročníku Osagawara Sachiko prohlásí před členkami Yamayurikai prvačku Fukuzawu Yumi za svojí petite soeur. Učinila tak jen ze zoufalé potřeby vyhnout se učinkování ve školní hře, kdy by se musela setkat se svojí velkou slabinou - předsedou chlapecké školy Hanadera.
Zatímco první díly Maria-sama ga Miteru zaměřují pozornost na potencionální soeur pár Osagawaru Sachiko a Fukuzawu Yumi, časem se diváci blíže seznámí i s ostatními studentkami, převážně členkami Yamayurikai.
Jména představitelek Yamayurikai jsou z latiny. Rosa chinensis je čínská červená růže, Rosa foetida je rakouská žlutá růže a Rosa gigantea indická bílá růže.
Rosa Foetida Rosa Chinesis Rosa Gigantea
3.ročník Torii Eriko Mizuno Youko Sei Satou
2.ročník Hasekura Rei Ogasawara Sachiko -
1.ročník Shimazu Yoshino Fukuzawa Yumi Toudou Shimako
Rodina Rosy Foetida
(Rakouská žlutá růže)

Torii Eriko
Rosou Foetidou se stala ve 3.ročníku. Je velmi tvrdohlavá, vcelku nemluvná a má strach ze zubařů. Jako jediná potká během série muže, jehož si bude chtít vzít.

Hasekura Rei
Rosa Foetida en bouton. Tato druhačka je pro svůj chlapecký (en:bishounen) vzhled přezdívána Pan Lillian. Protože má atletickou postavu a navštěvuje školní kendo kroužek, ostatní studentky jí berou jako dominantní a cílevědomou. Kendu se věnuje, jelikož její rodina vlastní kendo klub. Mezi její koníčky patří čtení shoujo novel, pletení a vaření. Velmi lpí na svojí petite soeur Shimazu Yoshino.

Shimazu Yoshino
Rosa Foetida en bouton petite soeur, studentka 1.ročníku a sestřenice Hasekury Rei. Od narození má srdeční problémy, díky kterým často chybí ve škole. Později se rozhodne pro operaci, která jí pomůže. Do Lillianu chodí, stejně jako Hasekura Rei, již od dětství. Stejně jako Hasekura Rei je souzena podle svého vzhledu. Navzdory obecnému mínění, že je domácí typ, ráda čte knihy o samurajích, sleduje kendo a jejím oblíbeným příslovím je "Ten, kdo vykročí první, má zaručený úspěch". Žárlí na všechny, kdo jsou v bližším kontaktu s Hasekurou Rei. Dobrá kamarádka Fukuzawy Yumi a později členka školního kendo kroužku.

Rodina Rosy Gigantei
(Indická bílá růže)

Satou Sei
Rosa Gigantea, studentka 3.ročníku. Na první pohled zaujme veselou povahou, která je mezi členkami Yamayurikai neobvyklá. Má "západní rysy", což jsou mimo jiné blonďaté vlasy. Bývalá Rosa Gigantea si jí vybrala za svou petite soeur, protože se jí líbil její nejaponský obličej. Satou Sei si svojí soeur Toudou Shimako vybere až v posledním ročníku. Jejich soeur svazek bere v rozporu s principem soeur systému jako jakousi úmluvu bez závazků. Během 2.ročníku potká Kubo Shiori, která se stane její první láskou. Ráda pošťuchuje Fukuzawu Yumi a dobírá si Ogasawaru Sachiko, se kterou se přátelí. Nemá ráda jinanové ořechy.

Toudou Shimako
Rosa Gigantia en bouton, studentka 1.ročníku a blízká přítelkyně Fukuzawy Yumi. Toudou Shimako se netradičně stala poupětem jako prvačka. Shimako má tendence se podceňovat a pochybovat o svojí úloze jako petite soeur. Tento vnitřní démon se více projeví při volbě následující Rosy Gigantei. V Yamayurikai se zdržuje, podle vlastních slov, v podstatě jenom kvůli svojí grande soeur. Má ráda jinanové ořechy a nerada je vidí rozšlápnuté. Protože je prvačka, nemá petite soeur.

Rodina Rosy Chinensis
(Červená čínská růže)

Mizuno Youko
Rosa Chinensis a studentka 3.ročníku. Typickými povahovými rysy Mizuno Youko jsou neústupnost a velmi dobrá manipulace s ostatními. Svojí petite soeur - Ogasawaru Sachiko - si vybrala kvůli její nedostupnosti, jako výzvu. Je dobrá kamarádka Satou Sei, které pomohla během 2.ročníku. Fukuzawu Yumi bere jako pozitivní změnu pro Sachiko. Je schopná a mezi Růžemi zaujala polohu jakéhosi vůdce.

Ogasawara Sachiko
Rosa Chinensis en bouton a studentka 3.ročníku. Pochází z bohaté rodiny s několikasetletou tradicí. Protože rodina postrádá mužského následovníka, rodiče přijali za svého jejího bratrance Kashiwagaki Masaru, kterého si Sachiko musí po dostudování vzít. Již od dětství byla vytížená jak školou, tak hodinami s domácích učitelem. Během 1.ročníku se začala věnovat pouze Yamayurikai a školním povinnostem. Mezi studentkami je známá pro svůj odpor k neupraveným uniformám. Stejně jako ostatní členky Yamayurikai je obdivována, ale většina studentek se jí bojí kvůli její vážnosti. Umí aranžovat květiny, tančit klasické tance a mluvit plynule anglicky. Ráda pomáhá svojí grande soeur a nerada prohrává.

Fukuzawa Yumi
Rosa Chinensis en bouton petite soeur a studentka 1.ročníku. Je pověstná svými grimasami, které nedokáze ovládat a tím pádem je na ní poznat jakákoliv nálada či myšlenka. Velmi brzy si najde ve škole přátele. Ogasawaru Sachiko tajně obdivovala již předtím než se s ní setkala. Stejně jako Toudou Shimako trpí nízkým sebevědomím a pochybnostmi o svojí kompetenci být petite soeur Sachiky. Ráda pomáhá ostatním a hlasitě protestuje proti přílišné náklonnosti Satou Sei. Pro svoje dobré srdce a různorodé grimasy je mezi členkami Yamayurikai oblíbená.

Shimako, Sei, Yoshino a Rei (nahoře)
Youko, Sachiko, Yumi a Eriko (dole)

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 6.

23. července 2008 v 17:56 Stargate - povídky
Dveřmi za generálem prošli John, Ronnon, Dr. Zelenka, Rodney a těsně za ním Harmony. ,,Od teď," začal generá Landry, ,,budete pracovat jako jeden tým. Jste pověřeni úkolem ohledně problému, se kterým vás později seznámí Dr. Jackson. Nejdřív byste se ale měli navzájem seznámit. Zamluvil jsem vám na to stůl v restouraci." ,,Cože jste udělal?" Neudržela se Vala a vykulila na generála Landryho oči, jako se s něčím takovým, jako je postarší přitloustlý amík s láskou k McDonaldovi a jeho stravě, setkala poprvé. ,,Měli bychom zavolat Dr. Lammovou," sykla směrem k Samantě, ,,že se její taťka zbláznil a to rychle, nebo dostane infarkt...Asi ho nakazily škrkny!" John, Cameron, Ronnon a Rodney se začali nevázeně hlasitě smát (začali se nehorázně tlemit) a Sam dokonze začali smíchem téct slzy, Teal´c se podivně zašklebil (nejspíš to byl úsměv) a Harmony se zatvářila, jako že jí asi něco uniklo... ,,Hlavně že se spplu budete dobře bavit." Utrousil odevzdaně generál Landry.

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 6.

22. července 2008 v 18:40 Naruto - povídky
Na parkovišti před letištěm:
,,Tak kde kurňa vězí?" Jirayai se neustále v jednom kuse díval na hodinky a vypadal nervózně. ,,Snad se nebojíš, že by to nestihla?" Ptal se ho pobaveně Orochimaru. ,,Ne, já jen..." ,,Buď pořád se mnou má lásko sladká..." Oro se náramně bavil. ,,Sklapni." Sjel ho nerudně Jirayai. V tu chvíli však oba jako by zkameněli. Na letiště přijela černá limuzína, vystoupil šofér, otevřel dveře a vystopila blondýnka v bílé sukni a v bílém sáčku, s vlasy sčesanými do culíku, vypadala... krásně. ,,Tsunade..." Jirayai jakoby oněměl. ,,Teda holka..." Nemohl si odpustit komentář Oro. ,,Kdo tě takhle vohák... Vlítl na tebe roj šílených designerů? Teda ty tě zřídili- Au! Co do mně kopeš?" Jirayai Ora nakopl a okřikl: ,,Drž zobák! Tsunade... si... nádherná!" Tsunade zrudla do barvy rajčatového kompotu. ,,Díky." Usmála se na Jiraiaye. ,,Tobě to taky sluší!" Jirayai se podíval na svůj černý oblek a taky zrudl. ,,Dík." ,,Ó bože, vy ste infantilní! Mohly byste se přestat takhle předvádět jak ste dokonalí Ken a Barbie a jít? Já vezmu Tsunade kufr a už poďte nebo se z vás pozvracim! Vy se voblíknete jak kdybyste šli za anglickou královnou na čaj a buchtičky a ani nevoceníte mojí nejgood hoperskou čepici kterou sem si na ten let vzal!" Oro se zatvářil dotčeně. ,,Taky ti to sluší." Uklidnila ho Tsunade. ,,Díky a od tebe nic slyšet nechci kámo!" Vyhrkl Orochimaru když už Jirayi otvíral ústa. ,,De se!" Zavele a Tsunade s Jirayaiem protočili oči a podívaly se po sobě pohledem Tak to budou prázdniny na který hned tak nezapomeneme!

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 5.

21. července 2008 v 7:36 Stargate - povídky
Když Sam, Vala a Teal´c došli společně do zasedací místnosti byl tam jen Daniel, seděl a četl si časopis. ,,Ahoj lidi!" Pozdravil kdyš vešli do místnosti, oči od časopisu ale nezvedl. ,,Co to čteš Danny?" Ptala se ho Sam. ,,Nic." Odpověděl nevrle, posledních pár týdnů se k Samantě choval velice chladně, jako by snad žárlil... ,,Jak zabalit holku snadno a rychle? Páni!" Samantha vytrhla Danielovi časopis z ruky. ,,Tohle bych do tebe vážně neřekla!" ,,Si příšerná!" Rozlobil se na Samanthu Daniel a časopis se jí pokusil vzít, sam se ho ale nechtěla jen tak vzdát. ,,Dejmi to!" ,,Nedám!" ,,Naval ten časák!" ,,Brejloune hnusnej!" ,,Bárbíno blbá!" Sam a Danny se ne a ne přestat přetahovat. V tom do místnosti vstoupil Mitchell. ,,Co vám je? Chováte se jek malí! Takhle kvůli vám zmeškáme Večerníčka!" Samantha a Daniel ale jako by ho neslyšely a dál se rvali. ,,Šprte pdělanej!" ,,Blondýno pitomá!" Mitchell se posadil na stůl mezi Teal´ca a Valu a řekl: To se jen tak nevidí co?" ,,Vskutku." ,,Ale je to rozhodně lepší než zápas v baseballu." ,,Vskutku." ,,Těšíte se na nový perťáky?" ,,Vskutku." ,,Teal´cu ty si dneska ale nějak výřečnej!" ,,Vskutku." Sam začala Dannyho škrábat nehtama a Danny jí začal tahat za valsy. ,,Kre§éne zku§venej!" ,,Kr§vo zasraná!" Cameron se smál, ale Vala to už nemohla vydržet. ,,Nech jí! Si na ní zlej! Tohle sem si o tobě nemyslela! Zmlátil si jediného člověka v galaxii který mě má doopravdy rád!" Poslední dobou to byla totiž jenom Samantha kdo si Valy všímal a Vala si bez ní připadala opuštěná a tak na ní začala být pomalu závislá a Sam která si často připadala zrovna tak osamělá také (hold když o holky nikdo nemá zájem ,vystačí si sami). Daniel si ale naopak začal uvědomovat že když ho vala pořád dokolečka neprudí, naplňuje ho podivná prázdnota a chtě nechtě na Sam začínal žárlit. ,,Ale vždyť já tě taky-" Snažil se Danny ohradit ale Vala mu skočila do řeči: ,,Už nejsme kamarádi!" Otočila se k němu zády a objala Samanthu které pomalu začaly po tvářích ztékaz slzy. V tu chvíli ovšem, kdy Daniel nasupeně stál a mačkal v ruce časopis, Teal´c seděl a neprojevoval jaký koliv zájem o cokoliv, Cameron se dusil smíchem a Sam a Val se objímaly a plakaly, se ozvalohlášení: ,,Neplánovaná aktivace brány, neplánovaná aktivace brány!" Z řídící místnosti se ozval Walterův hlas: ,,Příjímáme identifikační kód plukovníka Shepparda!" A do zasedací místnosti vstoupil generál Landry. ,,Už sou tady!"
red
Yuri
Photobucket

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 5.

21. července 2008 v 6:42 Naruto - povídky
U Kakashiho a Guye:
Ticho jako v hrobě.
U Akamra a Pakuna:
,,A nebude ti tam teplo?"
,,Haf."
,,Hmm... Taky si myslim."
,,Haf haf."
,,No já ti nevim, a umíš vůbec plavat?"
,,Hafi haf."
,,Já taky nemám rád slanou vodu. Bereš si letní obojek."
,,Ňuf."
,,Si děláš vocas ne?"
,,Vrrrr haf haf."
,,Vyliž mi kožich..."
U kluků:
,,Vážení pánové, Naruto Uzumaki by vás rád seznámil se svým novým programem. Věnujte mu prosím pozornost." Oznámil Sasuke všem přítomným s nehorázně vážným výrazem ve tváři. Hlavy všech se zvedli od polozabelených kufrů směrem k Narutovi, který se vyšplhal na stůl, odkašlal si, a řekl: ,,Pánové, štveme na balení, zabalíme ráno, de se na fotbal!" Všichni zůstali sticha až na Shikamara. ,,Na fotbal? Prosimtě Naruto... Vždyť to je... bombovej nápad! Lidi, balíme to tu a de se na fočus!" A šlo se...
U Kurenai:
,,Tak kurňa Tsunade vem ten telefon! Pro všechno na světě, ta má ten mobil taky jen na hry... Já ti dám hlasovou schránku! Pokud nezvedám, telefon buďto mám na práci něco důležitějšího, nebo vás zazdívám. Co ta tak může mít na práci, Pamelka naše... Po pípnutí zanechte vzkaz. -Mobil je od toho aby se bral a ne od toho aby se na něm pařilo! Když už si kupuju mobil tak na telefonování, když chci hry, koupim si playstatition!- Tak teď sem jí to vybílila!"
U Akeshi a Melody:
,,Kapitán Tlapka?"
,,Jo."
,,Mašle do vlasů?"
,,Jo."
,,Nafukovací kruh?"
,,Jo."
,,Dení dávka lentilek a čikolády?"
,,Jo, jo."
,,Cože?"
,,Jo lentilky, jo čokoláda?"
,,Tak dál. Maximum Ride?"
,,Jo, ale kdo mi bude číst? V programu se píše, že se pohádky nečtou."
,,Uděláš velký voči na Tsunade a přečte ti třeba i Medvídka Pů..."
,,Jo."
,,Jo co?"
,,Jo Medvídek Pů."
,,Aha... 8. - 10. série Stargate?"
,,Jo."
,,Hřebínek na vlasy?"
,,Jo."
,,Hřebínek pro panenky?"
,,Jo."
,,Hřebínek pro kapitána Tapku?"
,,Jo, ale..."
,,Ale co?"
,,Říkala sem přece že kapitán Tlapka vousky česat nemusí."
,,Jak by si moh taky česat vousky, když si mu všechny vytrhala... Řekla sem že hřebínek mít bude a konec."
,,Ale-"
,,Ticho nebo kapitán Tlapka nejede. Fotka pejska?"
,,Jo."
,,Fotka morčat?"
,,Jo."
,,Fotka živejch rybiček?"
,,Jo."
,,Fotka mrtvejch rybiček?"
,,Jo."
,,Hodná Melodinka, teď zkontroluj ty mě."
,,Jo. Muf?"
,,Jo."
,,Základní živozní potřeby: notebook?"
,,Jo."
,,Mobil?"
,,Jo."
,,Mp3?"
,,Jo."
,,Přenosná televize s dvd přehrávačem?"
,,Jo."
,,Zubní pasta pro Tsunade do vlasů?"
,,Jo."
,,Nalepovací nášnice?"
,,Jo."
,,Šampon smíchanej se savem na půjčení pro Sakurwu a Kurwino?"
,,Jo."
,,Máš všechno!"
,,Sme zbalený!"
,,Sme machři!"

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 4.

21. července 2008 v 0:12 Stargate - povídky
,,Zachvíli už tu budou." Řekla Sam naprosto nevzrušeným tónem Vale. Obě dvě seděly na louce za Cheienskou horou a trhaly okvětní lístky kopretin. ,,A oni s námi budou pracovat?" Zeptala se jí Vala poněkud smutně. ,,Budou." Řekla Sam a zlostně odhodila kopretinu a poslední okvětní lístek si nechala v ruce a vztekle ho rozcupovala. ,,Jací jsou?" Ptala se Vala a dívala se přitom do země. ,,Docela fajn... Hlavně Rodney, hrozně mě miluje..." Když to Samantha říkala, podívala se na jednu z rozcupovaných kopretinek které se válely kolem. Vala zvedla oči od země a zadívala se dlouze na Sam a pak se jí zeptala: ,,A ty ho máš taky ráda?" Sam se na ní také podívala a pak odpověděla: ,,Docela jo..." Vala upustila kopretinku. ,,Radši než mě?" Zeptala se. ,,Ne, to ne." Zavrtěla Sam hlavou a zvedla kopretinku, kterou předtím Vala upustila a dali jí ji do vlasů. Vala se usmála a pak řekla: ,,Asi už bychom měli jít." Samantha přikývla. Obě vstaly, chytly se za ruce (jak dvě emařky) a vydaly se spolu směrem ke vchodu do komplexu. ,,A my snad máme na práci něco důležitého?" Zeptala se Vala Sam cestou do SGC. ,,Původně jsme měli zbírat naquadah." Odpověděla Sam. Vala vyvalila oči. ,,A jak si to jako generál Landry předstvuje, to si jako máme vzít košíčky a chodit po planetách a hledat jestli Luciánská alience něco nevytrousila? Taková nuda..." Sam se usmála a řekla: ,,Danielovi se taky nechtělo pachtit s něčim tak pošahanym, řikal že je to leda tak práce pro pošuky a vyšťoural něco zajímavějšího." ,,Žeby oprava antického čističe na naquadahové plachy, nebo třídění starodávných tabulek na enciklopedie, pohádky, kuchařky a ..." ,,To snad ne!" Skočila jí do řeči Sam. ,,Každopádně na výkend máme volno." Řekla a významě se podívala na Valu. ,,Mohli bychom někam vyrazit!" ,,Máš pravdu!" Přitakala Vala. ,,Nějaká kulturní akce jako třeba... nákupy a aquapark!" Sam se na ni vyjeveně podívala, právě prošli vchodem do SGC. ,,Nákupy a aquapark? Ale Valo, to přece... je výbornej nápad!" ,,Holky! Vy někam dete beze mě?" ,,Ahoj Teal´cu." Pozdravily Sam a Vala radostně Teal´ca, když se k nim připojil cestou do zasedací místnosti. ,,Aquaparky sou super." Řekla Sam. ,,Já sem nikdy v žádnym nebyla a přitom si mi to slíbila!" Řekla Vala a dotčeně se na Samanthu podívala. ,,A ty si někdy v aquaparku byl Teal´cu?" Zeptala se Sam Teal´ca. ,,Ne." ,,tak to máme program na víkend. ,,Vskutku."

Já a Akeshi

20. července 2008 v 23:36 Akeshi
Animoon Love has no gender banner YURI
Photobucket
yuri44
Two girls - One girl in the others lap
anime girls
Summer Girls
anime
Photobucket

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 4.

20. července 2008 v 6:53 Naruto - povídky
Když se ninjové musí zbalit na dovolenou:
U Tsunade, Jirayaie a Orochimara:
,,Tsunade prosimtě, řekni mi kde ty kupuješ plavky?" Zeptal se Tsunade Jirayai, který právě seděl spolu s Orochimarem na Tsunadině posteli v její ložnice a dívali se, jak pátá hokage se přehrabuje ve skříni a vyhazuje ven sukně, letní trička, kraťasy, šatičky, žabky, čepičky, plavky... ,,Jak to myslíš?" Zeptala se a hodila další dvoje bikiny na jednu z několika hramádek. Oro hlasitě zahvízdal, Tsuna ho sjela chladným pohledem a dál se hrabala ve skříni. ,, No,přiznejme si to na rovinu," začal pomalu Jirayai, ,,jsi něčím... výjmečná." ,,Ty perverzáku!" Jirayai a Orochimaru se úporně snažili, aby se po sobě nepodívali a... no a nedostali výtlem. Tsunade mezitím našla co hledala. ,,Co myslíte vy dva, mám si vzít tyhle plavky," natáhla ruku s oranžovými bikinami s modrými kolečkami a žlutými kytičkami se zavazováním za krk a stříbrnou sponou ve... no přesně tam, ,,a nebo tyhle," a natáhla druhou ruku s černými bikinami s černou růží ve... no taky tam. ,,Mě se teda víc líbí ty černý." Konstatoval Jirayai a zkoumavě se na Tsunade díval jako by si ji zkoušel v oněch plavkách přestavit, což ji očividně vyvádělo z míry, protože začla přešlapovat na místě a kousat se do rtu. ,,No jestli se ale nemůžeš rozhodnout, neber si žádný..." Nadhodil lišácky Orochimaru, Jirayai se na Tsunade podíval ještě zkoumavějším pohledem, jako by si i to zkoušel předstvit, pak vyvalil oči a potevřel ústa a podíval se po Orovi jakože to vážně neni vůbec zlej nápad... ,,Promeškala sem snad vyhlášení soutěže o největšího prverzáky letní sezóny?"
U sourozenců za Suny:
,,Písek?"
,,Mám."
,,Trenky na každej den?"
,,Mám."
,,Plavky se Spidermanem?"
,,Mám."
,,Plavky se žralokem?"
,,Mám."
,,Letní košile?"
,,Mám."
,,Sportovní trička?"
,,Mám."
,,Kraťasy?"
,,Mám."
,,Rifle?"
,,Mám."
,,Křidýlka?"
,,Mám."
,,Hoperská čepice?"
,,Mám."
,,Nafukovací delfín?"
,,Mám."
,,Šampon pro červené vlasy?"
,,Mám."
,,Tužka na oči?"
,,Mám."
,,Hodnej Gaara, nezlob tady, sestřička musí jít skontrolovat brášku Kankura." Za Temari se zavřeli dveře. ,,Nezlob tady, sestřička musí jít skontrolovat brášku Kankura. Sestřička mi může políbit prdel..."
U Sakury a Ino:
,,Já mám hezčí plavky prasečino!"
,,Ne! Já mám hezčí plavky!"
,,Ty moje sou s třešničkama!"
,,A ty moje sou zase s prasátkama!"
,,A já mám hezčí žapky!"
,,Ne ne! Já mám hezčí žabky, ty moje sou totiž z Gapu!"
,,Tak mám hezčí sukni! Ta moje je z Kenvela!"
,,No a já má zase hezčí brejle proti slunci!"
,,No a já mám hezčího kluka!"
,,A já mám hezčí holku!"
U Ten Ten a Anko:
,,Jak mám provšechno nasvětě vědět, jaká barva se líbí Kakashimu?" Zeptala se Ten Ten s naprosto nechápavým výrazem Anko. ,,Můj sensei to neni, tak jak si myslíš že na to mám přijít?" Pokračovala a dál na Anko valila zrak. ,,Já nevim, jen mě to tak napadlo." Bránila se Anko. ,,Je to přece sensei Sakury a to je tvoje kamarádka a taby to měla vědět! Ten Ten, prosím prosím! Já tu barvu potřebuju znát! Podle nísi koupim plavky a všechno ostatní oblečení na ten Tsuna-Jira-Oro-zájezd! Prosím zjistimi oblíbenou Kakashiho barvu! Prosím prosím! Ten Teninko moje! Prosím!" Škemrala Anko. ,,Ale..." ten Ten se pokusila z celé záležitosti vykroutit: ,,Když já..." Anko jí však skočila do řeči: ,,Oblíbená barva Kakashiho Hatake senseie za oblíbenou barvu Nejiho Hyuugy!" ,,Dohoda."
U Hyuugových:
,,Hinata! Studenej psí čumák! Haaasky!" Hinata celá zrudla když do jejího pokoje vstoupil její bratranec a viděl ji, jak stojí před zrcadlem a zkouší si nové plavky co si s ní koupila Kurenai. ,,Hele nato! Moje sestřenka si koupila nový bikiny!" ,,Teda ségra!" To už do pokoje přišla i Hanabi. ,,Ty máš ale..." ,,Jděte pryč! Nechci vás tu! Hinata propukla v histerický pláč a vrhla se po hlavě na postel. ,,Jte na mě zlí!" Kvílela Hinata. ,,Sluší ti to." Ozval se Neji. ,,Nemáte mě rádi! Cože?" Hinata se zatvářila jako by ji právě někdo bacil hokage-čepičkou po hlavě. ,,Řekl jsem že ti to oc sluší. Když na sobě nemáš ty příšerný socka-adry, si moc hezká." ,,Není hezká, je krásná!" Hinata se na svou sestru podívala, jako by takového živočicha, jako je mladší setřička, vyděla poprvé v životě.

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 3.

20. července 2008 v 0:59 Stargate - povídky
Dr. Zelenka stál v hale naproti otevřenému Jumpperu a čekal na přesun na SGC. Díval se na hodinky a čekla na ostatní. Náhle uviděl vycházet z jedné chodby Johna. ,, No konečně, to vám to trvalo!" Houkl na něj. Za Johnenem se objevil Rodney a za Rodney... a kurva! Dětsko! Pomyslel si. Jak já nesnášim děti! ,,Kde ste to vyfasovali?" Zeptal se a snažil se netvářit nešťastně či znechuceně. ,,Tohle je královna Harmony." Představil ji Dr. zelenkovi John. Dívka se nasadila úsměv z nějž Dr. Zelenka pochopil že je to opravdu protivný a nesimpatický živočich, jak se koneckonců permanentně obával. ,,Dr. Zelenka." Představil se a natáhl k dívce ruku. Když ji dívka stiskla začal se zamýšlet kam vlastně zahrabal dezinfekci a že by ji měl co nejrychleji najít. ,,Pokusily se na ni spáchat atentáty." Pokračoval John. ,,Nechápu proč se někdo pokouší zabít dítě..." Řekl a zatvářil se znechuceně. ,,Já to teda chápu naprosto..." Utrousil dr. Zelenka potichu. ,,Říkal jste něco?" Obrátila se k němu Harmony s neuvěřitelně nechutně neviným výrazem ve tváři. ,,Říkal jsem, že je tu zima." Odpověděl jí dr. Zelenka . Rodney si utřel pot z čela. ,,Tak mě napadá..." Řekla znenadání Harmony a všichni stuhli co z tý holky zas vypadne. ,,Kam vlastně poletíme?" Zeptala se. ,,Na naši planetu." Odpověděl ji John. ,,A je to hodně daleko?" Vyptávala se Harmony. ,,Moc daleko. Je to v jiné galaxii." Řekl John klidně. ,,A jsou tam také Wrighti? Vyptávala se dál. ,,Ne, tam žádní Wrighti nejsou." Odpověděl John stále klidným hlasem. ,,A jiní vaši nepřátelé?" Nedala ta malá škrkna pokoj. ,,Byly tam goaldi ale ti už jsou zničeni. Pak tam byli Oriové a ti jsou... no už vlastně taky zničeni." ,,A kdo je zničil?" ,,Jedni lidé z naší planety, právě za nimi jedeme, brzo je poznáš." ,,A co je to za lidi?" ,,Taková trochu pošahaná parta. Říkají si SG-1. My s nimi budeme pracovat." ,,A proč za nimi jedeme?" ,,Protože musíme." ,,A proč?" ,,Protože to tak chtějí lidi, co nás sem poslali." ,,A proč?" ,,Protože z roupů nemaj co dělat." ,,A proč?" ,,PROSTĚ PROTO!" To už Johnovi došla trpělivost. Dr. zelenka si jednoše svoje řeči nemohl odpustit. ,,No vždycky sem věděl že si hrdina a že máš obrovskou odvahu, ale že se staráš o pohozené děti-" ,,Sklapni!" Přerušil ho spruzně John. ,,Pokud se nemílím už jseme tu všichni, tak můžeme jít." Skupinka začala nastupovat do Jumpperu. John se tvářil nakvašeně, dr. Zelenka a se snažil potlačit úsměv (lépe řečeno se snažil neudusit se smíchy), Rodney zářil nedočkavostí, až zase uvidí Samanthu a Harmony se tvářila jako by se snad chtěla ještě na něco zeptat, podle Johnova výrazu - ještě někdo votevře zobák a já ho killnu - ale nejspíš usoudila že to nebude nejlepší... Dveře Jumpperu už se pomalu začaly zaklápět, když se najednou od vchodu do startovací haly ozval křik: ,,POČKEJTE! JÁ POJEDU S VÁMA! VYFASOVAL SEM POVOLENÍ A JEDU! JOHNE, BRÁCHO, U WRIGHTÍCH SPODKŮ, POČKEJ NA MĚ!" Johnovo předchozí rozhořčení jako by bylo pryč, dveře Jumpperu se rozlétly, John vyskočil a rozběhl se k Ronnonovi. ,,Ronnone! Ty fakt jedeš! Až přiletíme bude pařbaa!" John jako by se pominul, radostně pomáhal Ronnonovi se zavazadly a najednou jako by se na Zem těšil stejně jako Rodney. Dokonce si i odpustil keci na velikost Ronnonových... hmm... kosmických kufrů. Ronnon se mu snažil celou událost vysvětlit: ,,Víš, když ste se začali balit napadlo mě celou tu dobu bez vás budu dělat a že... že..." To už došli až k Jumpperu. ,,Že se ti po nás bude stejskat!" Dořekl za něj Rodney a vzal si od něj jedno z podivých mezigalaktických zavazadel. ,,No, neřekl bych zrovna stýskat, ale něco podobnýho jo." Přiznal neochotně Ronnon. ,,Myslel sem že zas budeme zachraňovat nějakou podělanou galaxii a ne hlídat dětska, ale když myslíte..." Řekl když si všiml Harmony, ale když zachitil Johnův pohled dále se k celé záležitosti nevyjadřoval. ,,Takže domů!" Řekl slavnostně John a nastartovla Jumpper. ,,Za kámošem Teal´cem!" Přidal se Ronnon a Jummper se zvedlu do vzduchu. ,,Za mistrovstvím ve fotbalu!" Řekl dr. Zelenka Jumpper se dal do pohybu. ,,Za plukovníkem Carterovou!" Pronesl posvátně Rodney a Jumpper se snesl do hlavní haly s hvězdnou bránou. Oči všech přítomných se obrátily k Harmony. ,,De na mě velkej výtlem!XD" Jumpper proletěl s apkalipsou na palubě skrz bránu červí dírou přes mezigalaktický most přímo k Zemi... To bude mít zas SG1 - ta banda čumilů čupr denXD

Akeshi

9. července 2008 v 22:13 Akeshi
Moje nejlepsi kamaradka Akeshi je nejhodnejsi, neuzasnejsi a nejkrasnejsi clovek co znam. Nikdy se ke mne nikdo nechoval tak jako ona. Obcas si rikam ze je mozna opravdovy andel, aze prisla, aby zachranila mou dusi. Neni jako ostatni, ma sve sny jako ja a v nich zije. me sny byly vzdy o tom ze me nekdo jednoho krasneho dne bude mit rad. Ted sou o tom ze jednoho dne se stane zazrak ale uz v tech snech nejsem sam, nemusim si vymyslet tolik kamaradu kdyz uz je mam. Moje sny uz nejsou osamnele! ve vsech snech sem ja... a Akeshi. uz nejsem sama. ani v opradvodovem svete... ani ve svych snech. Nemam sice klavesnici s hackama a carkama alesnad to moc nevadi. Sem ted v Alabame ve spojenych statech. Na prvni pohled osamnela divka s medvidkem. My (ja a kapitan Tlapka) ale porad na Akeshi myslime, na to jake by to bylo s ni, kdyby tu byla. Prejeme si to a kdyz usiname, vime ze ji zas uvidime ve snech, protoze kdyz na neco usilovne myslite, vetsinou se vam o tom i zda. V posledni dobe, od te chvile kdy sme odjeli, uz nase myslenky patri jenom tobe Akeshi.
http://api.ning.com/files/-UC56sSpu*JJwmNUw0XNSaaaSti8CxPQKZ4*xrdGafcHZAy-rMcr9fMHNELsZTBiehPj0ad8jaJg*Ajf*NUSG8M51lRqywyo/anime_girls_fav98.jpg
http://www.otenba-quality.com/projects/Maria-sama_ga_Miteru/images/marimite-ova.jpg
http://i132.photobucket.com/albums/q9/kaykay1032/Shoujo-ai/l-t-3.jpg
http://img134.imageshack.us/img134/9928/6812hv4.jpg
http://www.quizilla.com/user_images/A/animefiregoddess/1088552770_bestfriend.JPG

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 3.

8. července 2008 v 6:06 Naruto - povídky
Klop. Tsunade položila telefon. ,,Jedou všichni, je to celkem 22 lidí a dva psi, Kakashi chce vzít i Pakuna, to zas bude zbytečnejch psích keců. S náma třema to je už 25. No to je slušná společnost..." Oznámila Jiraiyovy a Orochimarovi rozvaleným na židlích v její kuchyni. ,,Já teď půjdu zařídit letenky a vy dva zatím sepíšete dení program." Pokračovala. ,,Program?" Zeptal se Jiraiya překvapeně a zíral na Tsunade jako by snad slovo program slyšel poprvé. ,,Program. Sport, kulturní akce, výlety do přírody, prostě denní program pro dětský výlet." Opověděla mu Tsunade naprosto věcným tónem. ,,A pospěšte si, všichni na to nemáme věčnost!" Řekla, vrhla přísný pohled na Orochimara a nechala ho tam i s Jiraiyaem jen sedět a vyjeveveně valit zrak. ,,Program?" Zeptal se s něvěřícím výrazem Jiraiya Orochimara když za sebou Tsunade práskla dveřmi. ,,No slyšels ji, program." Odpověděl bezradně Oro. ,,A ty už si snad někdy vymýšlel program pro dovolenou s dětmi?" Zeptal se ho Jiraiya a dál se tvářil jako by ho někdo polil vařící vodou. ,,No jasně že vymýšlel. Ty snad ne? Je to moje oblíbená výkendová zábava, sponzoruju dětské letní tábory a dokonce jim i vymýšlim sám program!" Řekl rádoby bestarostně Oro. Pak zachitil Jiraiyaův pohled. ,,Samozdřejmě že sem nikdy nevymýšlel program pro výlety s dětma. Dokonce ani pro výlety z hadama ne. Žádnej dětskej tábor sem nikdy nesponzoroval a vlastně sem nikdy ani na táboře nebyl. Tohle ale stejně neni tábor pro děti." Řekl Oro a podíval se na Jiraiyae pohledem že vymyslet program pro děti přece nemusí být nutně apokalipsa. ,,Klidně by to ale tábor mohl bejt." Zamyslel se Jirayia. ,,My dva sme vedoucí, Tsunade je hlavní vedoucí, Kakashi, Guy, Kurenai a Anko jsou praktikanti a dětska jsou... no dětska jsou prostě dětska." Ora jako by ta myšlenka úplně děsila. ,,Prosimtě nestraš, takhle to zní jako by nás Tsuna chtěla všechny odvíst do koncentráku a zavřít do plynu!" ,,Máš pravdu." Pokyvoval hlavou Jiraiya. ,,To je neekologický." Řekl naprosto klidným hlasem. ,,Nevymýšlej kraviny a poď radši sestavit ten program." Vybízel ho Orochimaru jako by se na tu představu snažil co nejrychleji zapomenout. ,,Jinak se zachvíli vrátí velitelka a zavalí nás erbegama." Na to se Jiraiya uchechtla namítl: ,,Jak chceme ale udělat těm fakanům program, když ani jeden nevíme jak se to dělá?" Oro nasadil odhodlaný výraz. ,,Ale no ták, vždyť to nemůže bejt zas tak těžký, slyšel si co řikala Tsunade, vem si papír a tužku a já ti to budu diktovat." Řekl rozhodně a Jiraiya ho uposlechl. Orochimaru mu začal pomalu diktovat: ,,8:30 až 10:00 - sportovní činosti, 10:30 až 11:00 - výlet do přírody, 12:30 až 14:00 - kulturní akce, 14:30 až 15:00 - učení, 19:00 - večerka." Dořekl a pokračoval: ,,A teď si vem novej papír a já ti to nadiktuju tak aby tomu ty děti rozuměli: po snídani rochňání v bazénu, sváča, koupačka v moři, oběd, nákupy, sváča, paření na kompu, večeře a potom večerníček a volná zábava. Do závorky napiš že nečteme pohádky."

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 2.

2. července 2008 v 0:42 Stargate - povídky
,,Ahoj Rodney! Ahoj Johne!" Pozdravila královna. Přiběhla k Rodneymu a láskyplně ho objala, potom se obrátila k Johnovi a políbila ho na tvář. Bylo jí teprve 13. ,,Jak si se tu vzala?" Zeptal se Rodney. ,,A co tu děláš?" Vykoktal John. ,,Spáchali na mě atentát a hned několikrát!" Odpověděla a čekala jak na to budou Rodney a John reagovat. ,,Už si někdy přemýšlela proč se tě všichni snaží zabít?" Zeptal se Rodney a nasadil výraz jako: mě to vůbec divné nepřipadá. Harmony očekávala zjevně scela jinou reakci. ,,Tobě to vůbec nenahání strach že se mě pořád v jednom kuse někdo snaží zabít? Nejdřív vlastní sestra a teď i úplně cizí lidé." Řekla a zatvářila se uraženě. ,,A po nás chceš abychom je našli a zabily?" Zeptal se jí John. ,,Ne." Odpověděla. ,,Potřebuji abyste mi pomohli, ale bude to o něco složitější." ,,Složitější?" Zeptal se překvapeně Rodney. ,,Co může být složitější než vypátrat atentátofilní ufony a všechny je pokillovat?" Harmony si ho nevšímala. ,,Potom co se mě poprvé pokusily zabít, nechala jsem zvýšit svou osobní ochranu, pokusily se o to ještě několikrát ale když jim došlo že to nebude tak snadné, zaůtočily na celou planetu... Můj lid se mi pdařilo zachránit, ale nemůžu s ním zůstat, jinak nás zabijí všechny." Když domluvila zatvářila se důležitě a podívala se na Rodneyho a Johna jestli všemu rozumí. ,,Hmmm, to je smutné, ale co my máme teď dělat?" Zeptal se nechápavě Rodyney a ohlédl se na Johna a z pohledu který John mu opětoval pochopil, že ani on nic nechápe. ,,No přece si mě nechat!" Řekla Harmony tónem jakoby to byla ta nejsnadnější věc ve vesmíru. ,,Nemám kam jít a vy jste moji přátelé, proto tu zůstanu svámi!" Vychrlila ze sebe a posadila se na Rodneyho postel a dál se tvářila jako by bylo všechno vyřešené. Rodney se jí pokusil objasnit jejich současnou situaci. ,,Víš, my bychom si tě tu rádi nechali, ale..." Královna mu skočila do řeči: ,,Vy mě tu nechcete? Vy mě vyženete ven? Já tu nemůžu zůstat?" ,,My sami tu nemůžeme zůstat!" Přerušil ji John. ,,Vracíme se na naši planetu, místo nás tu teď na nějakou dobu budou jiní naši lidé." ,,V tom případě jdu s vámi!" Řekla naprosto nekompromisním tónem a už zase se tvářila, jako by byla celá věc vyřešená. ,,Nevím jestli to bude možné." Vložil se do rozhovoru znenání Woolsley. ,,No jestli si ji tu chcete nechat... ?" Opáčil Rodney. Woolsley se těkal očima po všech přítomných v místnosti. ,,Můj pes uměl dělat lepší oči." Harmony se hlasitě rozbrečela. Spíš by se dalo říct že začala nesnesitelně bulet... ,,Uaaaaaaaaaaaaa!!" Na Woolsleym bylo vidět že neví jak dál. ,,Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" ,,Jdu to dohodnout s generálem Landrym..."

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 2.

1. července 2008 v 14:50 Naruto - povídky
,,Jestli chcete pořádat párty, měli byste pozvat i nějaký ty dětska." Pokračoval nadšeně Oro. Tsunade a Jiraiya se snažily vším úsilím neobracet oči v sloup. ,,Takže, já vezmu Sasukeho, ty Jiraiyai vezmeš Naruta a ty Tsunade vezmeš Sakuru a Hinatu a když už bereme Hinatu, měli bychom vzít i Shina, Kibu, Akamara, Hanabi a Nejiho a jestli jede i Neji, měli by jet i Ten Ten a Lee, v tom případě už by ale rovnou nebylo od věci, kdyby jeli i Ino, Chouji a Shikamaru, ale když už bereme Shikamara, musíme vzít i Temeri, tím pádem i Kankura a Gaaru a aby Gaara nebyl sám, vezmeme i Akeshi a když už jede ta, pojede i Melody a aby tam zas nebyly jen samí dětska vezmeme i Kakashiho, Kurenai, Anko a Gaye... To budou teprve prázdniny!"