Srpen 2008

Úvod

31. srpna 2008 v 10:19
Anime Memento Mori bude moje nová povídka kterou budu psát, nebo spíš kreslit (jak se mi zrovna bude chtítXD). Odehrává se na jiné planetě v této galaxii, je to taky trochu sci-fi a fantasy, ale pořád je to japončícký anime, prostě všeshno na co si vzpomenete... Memento Mori je z latiny a znamená pamatuj na smrt.
Hlavními postavami jsou:
Já koruní princezna Melody 14 let
Moje sestřenice princezna Ter 9 let
Namikaze Lifaena z tajné organizace 14 let
Akeshi neznámá a tajemná 17 let
Konikele 11 let
Jestli chcete můžete se přihlásit ale vezmu jen prvních pět lidí protože sem moc líná... Výše uvedení mají zákaz se přihlašovat páč sou v povídce ať se jim to líbí nebo ne.
Dotazník který musíte vyplnit v komentářích:
1. jméno a příjmení
2. věk
3. vzhled a oblečení
4. povaha
5. postavení
6. minulost
7. vztahy s ostatními
8. budoucnost

Spřátelení s Mari

31. srpna 2008 v 9:49 Spřátelené blogy
Můj diplom pro Mari:
Od Mari pro mě:

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 8.

29. srpna 2008 v 17:47 Stargate - povídky
Dřív než ale stačil Daniel nebo Rodney cokoliv říct Sam a Vala se obrátily a důstojně odkráčely směrem k Teal´covi. ,,Je krásný den." Poznamenala Samantha. Na nebi byly černé mraky a byla zima. ,,Vskutku." Podotkl Teal´c. ,,A co na té večeři budeme dělat?" Ptala se hloupě Harmony. ,,Hmmm… nevím. Co třeba večeřet?" Procedil skrz zuby naštvaně John. Doktor Zelenka se tvářil mrzutě a nevypadal že by měl chuť se s kýmkoliv bavit, ruce měl založené na hrudi a hlavu skloněnou k zemi. Mitchell přecházel před velitelstvím sem a tam a sám pro sebe si stěžoval postupně úplně na všechno. Ronnon, když si všiml panující atmosféry se rozhodl že by se nechtěl zaplést do jakých koliv hádek a tak si stoupl daleko od ostatních. Jediný kdo vypadal spokojeně byl generál Landry a jeho dobrá nálada popuzovala všechny ostatní ještě víc. Když se odvoz letectva spojených států dostavil, všichni společně (k velké lítosti všech) odjeli na večeři od které si nikdo (kromě generála Landryho) nesliboval víc než jen zhoršení celkové už tak dost skeptické nálady neznámo kam.

My love

29. srpna 2008 v 14:08 Moji nejlepší kamarádi
I když jsem šťastná je tu něco, co mě pořád trápí, ta vzpomínka co mě vždy bodne u srdce... není to vzpomínka na žádnou událost ani předmět, je to vzpomínka na někoho... Konikele. Vzpomínka na to jak mě jeden prázdninový den přišla navštívit a já byla tak šťastná, na to jak mi jednou večer zavolala a nakonec hovoru řekla že mě má ráda, na to jak sme si hrály na vlky, jak jsme se spolu dívali na televizi a koupali se... na všechno co jsme spolu prožily, na to jak vypadá a že nejspíš ani neví co by vědět měla.
Trápí mě že jsem jí neřekla jak moc jí mám ráda a že nikdy ji mít ráda nepřestanu, jako moc jsem šťastná když jí vidím a jak moc lituji že jsem jí to neřekla...
Konikele, kamarádko moje milovaná, mám tě ráda a doufám že to víš, i když nejspíš nevíš jak moc, neřekla jsem ti to a proto ti to říkám teď. Nezapomeň na to. Patříš k těm co mám na světě nejradši a vždycky už k nim patřit budeš!
Tvoje Melody
cute yuri
Photobucket

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 8.

29. srpna 2008 v 12:28 Naruto - povídky
,,Hmm…" Začal Jirayai. ,,Myslím, že by bylo fajn… No… Byl bych rád kdyby…" ,,Tak už se vymáčkni!" Utrhla se na něj Tsunade. ,,Sedneš si v letadle se mnou?" Vyhrkl Jirayai a podíval se na Tsunade skrz černé brýle. Tsunade se místo odpovědi (věřte tomu nebo ne, radši se něčeho chytněte) usmála a odtáhla Jirayai k odbavovací přepážce. ,,Hej kámo! No jo, jasně, mě to nevadí, jen si sedněte spolu, já vůbec nejsem uraženej, nedělějte si se mnou starosti, sem v pohodě…" Mumlal Oro když se díval jak Tsunade za sebou táhne Jirayaiu.
,,Ty už s někym sedíš Kakashi?" Zeptala se nejistě Anko a zkoumavě se dívala na všechno kolem sebe jen ne na Kakashiho. ,,Ne a ty?" Odpověděl Kakashi a tázavě se zadíval na Anko která se právě soustředěně dívala na svoje ruce a tvářila se jakoby na nich viděla něco neuvěřitelně poutavého! ,,Že bychom si sedli spolu?" Zeptal se jí napůl pobaveně Kakashi. ,,To by bylo fajn!" Anko celá zrudla a poprvé za celou dobu se na Kakashiho podívala. Chvilku tam jen tak stáli než Kakashi podotknul: ,,Měli bychom teda jít…" Anko jen zasněně přikývla a oba následovali Tsunade a Jirayaiu k odbavovací přepážce.
,,Ahoj Neji!" Pozdravila Ten Ten nenuceně Nejiho který stál vedle ní. ,,Ahoj Ten Ten." Pozdravil ji Neji. ,,Nezdravili sme se už dneska?" Zeptal se jí Neji. ,,Jo, třikrát…" Odpověděla Ten Ten a kdoví proč se dívala do stropu. ,,Ahoj bratránku sedneš si se mnou?" Ozvalo se odněkud ze zdola. Ten Ten a Neji se podívali dolů a spatřili Hanabi jak tahá Nejiho za tričko. ,,Ne." Odpověděl věcným tónem Neji." ,,Cože?" hanabi se zatvářila joko kdyby po ní někdo právě hodil svitek se zakázanými jutsu. ,,Jak to myslíš ne?" Tvářila se nechápavě a uraženě zároveň. ,,Ne jako ne." Odpověděl Klidně Neji. ,,A proč ne?" Vyhrkla naštvaně Hanabi. ,,Protože bych si rád sednul s Ten Ten, teda… jestli bude chtít?" Ten Ten horečně zakývala hlavou. Hanabi vypadala jako by měla v příštích chvílích vybuchnout vzteky. ,,Tak výš co?" Obořila se vztekle na Nejiho. ,,Vyliž mi byakugan! Klidně mi můžeš políbit shuriken!" Naštvaně se otočila a odcházela směrem od Nejiho a Ten Ten. ,,Tak se zas neurážej!" Protočil Neji oči. ,,Vyser si čakru!"
Akeshi se podívala na Gaaru ale než stačila cokoliv říct Gaara jí vzal kufr, otočil k přepážce a dodal: ,,Pospíšíme si a pak si někde koupíme nějakou ňamku až budeme čekat na letadlo, jen doufám že tu někde prodávaj i lentilky, páč jestli ne… Temarina mi je zakázala vzít si je sebou, tak si musim koupit zásobu tady. Sem jí taky měl říct ať si políbí… třeba vějíř. Tak pojď než tam bude fronta!" Akeshi jen zamávala bezradně se tvářící Melody a nechala ji tam stát a zatím s Gaarou cestou k odbavení vymýšleli co všechno se by mohli s lentilkami dělat jestli je seženou a že jestli najdou bílou lentilku tak ji klidně sní a na lego se…
,,Máš hezký culíčky." Podotkl Shikamaru směrem k Temari. ,,Hm dík ty nosim pořád." Odpověděla Temari. Podívali se posobě a bez dalších diskuzí se vydali k přepážce pro odbavení a Temari cestou nakopla Gaaru a svedla to na Naruta. Kdyby naruto právě na sobě neměl čepičku na spaní, snad by mu to Gaara neodpustil, ale takhle…
Naruto ještě nakopl Temari a pak se otočil k Hinatě. ,,Nesedla by si si se mnou?" ,,To by bylo sexy!" Vypravila ze sebe Hinata a opět celá zrudla…
,,Já si sednu se Sasukem!" ,,Ne! Já si sednu se Sasukem!" ,,Sasuke-kun!" ,,Sasuke-kun!" Sakura a Ino se jako vždy nemohly dohodnout… ,,Sasuke," začala Sakura, ,,byli jsme přece spolu v týmu, viď že si sedneš se mnou?!" ,,Ne," vložila se do toho Ino, ,,sedni si se mnou Sasuke!" Sasuke se snažil honem vymyslet jak se dostat z téhle prekérní situace. Jestli honem něco nevymyslí tak ho ty dvě roztrhají. Rozhlížel se kolem a v tom, když spatřil malou dívenku s medvídkem v ruce a růžovým kufírkem na kolečkách stát osamocenou uprostřed dohadujících se Ninjů, dostal nápad. ,,Hej! Ty s tou mašlí na ve vlasech! Dívenka sebou polašeně trhla. Sasuke k ní doběhl a pošeptal jí: ,,Prosím sedneš si v letadle se mnou? Koupím ti třeba zmrzku, whatever… Jen si prosím sedni se mnou!" Dívka se na něj podívala tmavě zelenýma očima. To je přece Uchiha Sasuke! A prosímě abych si s ním v letadle sedl! To je snad sen… Sasuke! Pomyslela si. Pak zasněně přikývla a sasuke se na i usmál přičemž sebou málem švihla. To už k nim ale doběhly i Sakura a Ino. ,,Sasuke-kun! Sedni si se mnou!" ,,Ne! Se mnou!" ,,Sorry dámy ale už mám společnost." Odpověděl Sasuke a ukázal na onu dívku s mašlí ve vlasech a medvídkem v ruce. Bylo vidět že je rád že utekl Sakurwě a Kurtino (nakonec kdo by nebyl). ,,Kdo vůbec si?" Obořila se na ni Sakura. ,,Princezna Melody." Opověděla a udělala pukrle. ,,To ty jsi ta holka co se má stát královnou Hvězdné země?" Zeptala se jí Ino. Melody se jen tajemně usmála. ,,No nic holky," ozval se najednou Sasuke, ,,já a princezna už musíme jít nechat se odbavit…" Sakura a Ino se zatvářily jako by právě zrušily šampony. ,,Mimochodem má méďa jméno?" Zeptal se Sasuke Melody. ,,Kapitán Tlapka." Odvětila princezna zasněným hlasem. ,,Kapitáne!" sasuke se postavil do pozoru. Potom vzal princezně kufřík. ,,Tak abychom šli princezno Mel…"
,,Tak víš co?" Podívala se Ino vztekle na Sakuru. ,,Sedneme si spolu!" (Možná se vám to zdá nemožné ale i tak uhozené věci se můžou stát když jedou Ninjové na výlet.)
,,Tak co kluci, sednete si někdo se mnou?" Vyptával se Orochcicht těch co zbyli. ,,Já sedím s Chojim, slíbil mi chipsi." Řekl výmluvně Kankuro. ,,A loutka sedí s bráchovou tykví…" Dodal ještě. ,,A já budu s Shinem, sme spolu v týmu a váš had prej bude v bedýnce vedle mýho čokla…" Řekl stejně výmluvně Kiba. Oči všech přítomných se otočili na Leeho. ,,Hej Lee, vijď že si sedneš se mnou, koupil sem ti plavky abychom je měli stejný!" ,,Ach Guyi Sensei! Vy jste tak úžasný!" Lee se tvářil jakoby byl právě v sedmém nebi… No comment
,,Hej Melodinko! Sedneš si se mnou moje princezničko?" ,,Promiň strejdo Oro," řekla princezna a bylo vidět že je jí to líto, ,,už sedím s Uchiha Sasukem. Nezlobíš se na mě?" ,,Na tebe nikdy!" Řekl Orochimaru, pak se otočil a spatřil těhotnou Kurenai jak tam tak sama postává a očividně k nikomu nepatří. Pak zachytila jeho pohled a usmála se. Orochcicht se na ni taky usmál. ,,Posledí musí být po třech." Řekla když k němu došla. Oro se rozhlédl hej ty malá, ty sedíš sama?" Ano odpověděla Hanabi. ,,Tak to budeš s náma, ty si malá Hyyugová vijď?" ,,Hmmm… Dobrý den Kurenai Sensei, zdravím pane Orochimaru." ,,Můžeš mi říkat strejdo Oro, mimochodem víš že máš stejnej účes jak já?"

Stargate - Děti: zkáza galaxie - kapitola 7

29. srpna 2008 v 12:27 Stargate - povídky
,,Tak co jak vypadám?" Zeptala se Samantha Valy, když konečně vylezla ze šatní skříně v nových večerních šatech. Byla modré, s flitrami, dlouhé ke kolenům a se zavazováním na krk. ,,Vypadáš krásně!" Vzdychla Vala která se rozvalovala u Sam na posteli a hrála si s roztahanými mašličkami. Sam si stoupla před zrcadlo a pak se zatočila. ,,Fajn," řekla spokojeně, ,,a teď musíme voblíct tebe, tek poď." ,,Mě se nechce..." Odporovala Vala, to už jí ale Sam vzala za ruku a vytáhle z postele. ,,Jen klid... To nebude bolet." Postavila Valu před skříň a vytáhla z krabice růžové šaty s velkou růžovou mašlí a bez ramínek, krátké nad kolena. ,,Budou ti moc slušet..." Povzdychla si a začala do nich Valu mermomocí rvát. ,,Si krásná..." Vzdychla Sam když Valu dotlačila po několika minutách řečí a rvaček před zrcadlo. Objali ji kolem ramen a dívala se jak jim to sluší (Barbie a její kamarádka Summer). ,,Teď ještě jedu věc." Řekla Sam, otočila se, doběhla k nočnímu stolku, vytáhla jeden pár čerých gumiček a pak doběhla zpátky k zrcadlu. Gumičkami vale svázala dva culíčky a pak jí do nich zapletla mašličky. Vala se usmála a zeptala se jí: ,,Budeme vždycky kamarádky?" ,,Ty nejlepší!" Když obě vyšli před SGC, kde na ně měl čekat odvoz, všimli si jak vedle sebe stojí a povídají si Daniel a Rodney.

Séém šťastná!!! (sem s Akeshi...)

28. srpna 2008 v 11:29 Akeshi
Já a moje nejmilovanější, nejkrásnější a nejůžasnější Akeshinka sme u mojí tetičky na hotelu a jako ten najgalaktičtější a nejastronomičtější sen ve všech paralelních vesmírech!!! vymýšlíme povídky a kravinky a hlavně úchylný páry!!!
Př.:Hinata a hanabi, Neji¨a Hanabi, Neji,Hinata a Hanabi, Sasuke a Gaara, Vala a Adria, Daniel a Mitchell, Daniel a Oma Desala, Vala a Jasek, Vala a Sam, Lendry a Oma, Teal´c sám se sebou..
Měníme si oblečení (navzájem), neměníme si ponošky, koupeme se a jezdíme na jedný koloběžce (Akeshi mě vozí...).... No prostě si žijeme naprosto vesmírně, jen my tři: Já Melodinka, Akeshinka a Kapitán Tlapka........
http://api.ning.com/files/-UC56sSpu*JJwmNUw0XNSaaaSti8CxPQKZ4*xrdGafcHZAy-rMcr9fMHNELsZTBiehPj0ad8jaJg*Ajf*NUSG8M51lRqywyo/anime_girls_fav98.jpg
http://img134.imageshack.us/img134/9928/6812hv4.jpg
http://www.quizilla.com/user_images/A/animefiregoddess/1088552770_bestfriend.JPG


Little lonely girl

13. srpna 2008 v 19:23 Já adminka Mel
Tak sem udělala nový videjko a... snad se vám bude líbit, hlavně...