Prázdiny podle Orochimara - kapitola 12.

27. září 2008 v 17:19 |  Naruto - povídky
,,Hej princezno de se do letadla!" Zavolal Sasuke na Melody a zařadil se spolu s ní a s kapitánem Tlapkou do fronty. ,,Teto Tsunade jak dlouho ta cesta bude trvat?" Zeptala se princezna Melody páté hokage. ,,Nevim zlatíčko asi jen deset hodin." Řekla Tsunade naprosto nevzrušeně. ,,Vsaď se že se tě během letu zeptá A kdy už tam budem? nejmíň devětrkát." Řekl potichu Jiraiya. ,,Já se nesázím!" Řekla Tsunade a zatvářila se povýšeně. ,,No jasně největší hazardní hráčka v Japonsku se přece nikdy nesází..."
V letadle
Orochimaru, Hanabi a Kurenai
,,Strejdo Oro, já až přijedu domů, chtěla bych si koupit hada, nemohl byste mi poradit co mumám dávat za žrádlo a jak často ho mám venčit?" Ptala se Hanabi Orochcichta. ,,Zkus okurky se šlehačkou..."
Gaara a Akashi
,,Rozbalíme lentilky teď nebo až po jídle?" Zeptal se Gaara Akeshi. ,,Ty by jsi chtěl rozbalit lentilky před jídlem? Bude nám špatně a nebudeme jíst oběd! Kam sme ty lentilky kurňa dali?"
Ten Ten a Neji
,,Nezlobí se na tebe sestřenka kvůli mě?"
,,Ať si vylíže byakugen."
Sasuke a Melody
,,Sasuke-kun co bude k jídlu?" ,,Počkej chvilku Melody-hime, zeptám se ňáký cool letušky..." Po deseti minutách honění letušek s plastovejma příborama po letadle: ,,Bude čína!" Sasuke se tvářil výtězoslavně. ,,Mám nápad!" Princezně zazářily oči. ,,Budeme prudit, řekneme si o hůlky!"
Hinata a Naruto
,,Potkal sem Sasukeho a řikal že k jídlu bude čína." Řekl Hinatě zklamaně Naruto. ,,A já doufal že bude ramen..." ,,Máš pravdu, čína neni moc sexy."
Sakura a Ino
,,Ino, víš, já sem si zapoměla šampon..."
,,Já ti ňákej půjčím Sakuro."
,,Vážně? Ty jsi tak hodná!"
Minuta ticha.
,,Kamarádky?"
,,Ty nejlepší!"
Shikamaru a Temari
,,Temari, neudělala bys mi taky ty cool písečný... culíčky?"
Kankuro a Chouji
"Chodí po letadle a vyhledávejí malé děti."
,,Ahoj dětska! Máte rádi loutkový divadlo?"
,,Dáte si chipsi?"
Kiba a Shino
,,Komu píšeš?" Ptá se Shino Kibi. ,,Ále svojí holce Lifaeně..." ,,Hmmmmmmmm áha! Fuj ty brouci sou vážně všude..."
Guy a Lee
,,Mistře to bylo tak úžasné jek jste setřel Kakashiho senseije!" ,,Díky Lee!" "Šelmovský úsměv = hvězdička na zubech." ,,Ale neřikej to moc nahlas nebo na nás pošle mamču..."
Kakashi a Anko
,,Vážně ti řikám že to neni moje máma!" Kakashi vypadal naprosto ztraceně. ,,Dobře dobře, budeme se bavit o něčem jinym, tak třeba... kolik sebou máš peněz? ,,Málo, já je mám všechny u mamky... jen doufám že je všechny neprohraje když jí teď Shizune nehlídá."
Jiraiya a Tsunade
,,Mno... Tsunade... už máš nějakej plán na večer?" ,,Ty perverzáku!" Jiraiya se uchechtl. ,,Tak máš nebo ne?" Tsunade se raději začala dáívat z okýnka aby nebylo vidět že se usmívá. Letadlo začalo startovat. ,,Tohle bude přímo legendární výlet nemylíš Tsunade-hime?" Jiraiya se tvářil že je sám se sebou nármně spokojen. Letadlo nabíralo čím dál tím větší rychost. ,,Já mám létání strach špitla najednou z ničeho nic Tsunade. ,,Ber to z tý lepší stránky," utěšoval Jiraiya Tsunade, ,,je to hazard!" Tsunade se nejistě usmála, Jiraiya ji vzal za ruku a letadlo se vzneslo do vzduchu. Po půl hodině letu. ,,Dáte si něco k pití?" Ptala se letuška. ,,Čaj." Odpověděl Jiraiya. ,,Saké." Řekla Tsunade. Ani jeden z nich se však neobtěžoval se na ni podívat. ,,Máš u sebe v bejváku zásobu saké na celej pobit?" Zeptala se Tsuna Jiraiyi. ,,Si piš!" Odpověděl a ušklíbl se. ,,Myslím si že s tvým plánem na večer asi śouhlasit budu." Řekla hokage. Letuška podala Jiraiyovi čaj a Tsunade saké, oba poděkovali ale opět se ani jeden z nich neobtěžoval se na ni podívat. ,,Zválšť pokuď máš saké." Dodala Tsunade. ,,Neměla byste tolik pít," vložila se do rozhovoru letuška, ,,vždyť víte že vám to nedělá dobře Tsunade-sama!" ,,Shizune!!!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši z Naruta?

Naruto 5.5% (11)
Sasuke 9% (18)
Sakura 3.5% (7)
Shikamaru 3.5% (7)
Chouji 1% (2)
Ino 2.5% (5)
Neji 4.5% (9)
Lee 1% (2)
Ten Ten 6.5% (13)
Kiba 4% (8)
Shino 2% (4)
Hinata 4.5% (9)
Gaara 4.5% (9)
Kankuro 1.5% (3)
Temari 2.5% (5)
Gay Sensei 2% (4)
Kurenai Sensei 1% (2)
Kakashi Sensei 22.4% (45)
Anko Mitarashi 1.5% (3)
Tsunade 3.5% (7)
Jiraiya 2.5% (5)
Orochimaru 3.5% (7)
Akamaru 2% (4)
Hanabi 2.5% (5)
Kin Tsuchi 1.5% (3)
Tayua 2% (4)

Komentáře

1 Anniel Anniel | Web | 27. září 2008 v 19:12 | Reagovat

OROCHIMARU NENÍ ÚCHYLNEJ!!!!!!!!!xdxdxd...SASUKE JHO!!XD

2 konikele konikele | Web | 28. září 2008 v 16:03 | Reagovat

super!cool!

anniel:to je sranda ty pako!xxD

3 Anniel Anniel | Web | 29. září 2008 v 18:06 | Reagovat

já to vím..XD

4 konikele konikele | Web | 29. září 2008 v 20:10 | Reagovat

fajn!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama