Říjen 2008

Strawberry future - kapitola 1.

31. října 2008 v 11:09 Strawberry Panic
Mno tak sem se rozhodla že napíšu další povídku a je... ze Strawberry panic!

,,Aoi Nagisa - prošla se známkou výborná!" ,,Jóó! Slyšelas Tamao-chan, já prošla!" Nagisa, prezidentka školy st. Miator se vrhla kamarádce kolem krku a jak byla celá šťastná že udělala poslední zkoušku omylem sebe i svou kamarádku povalila na zem... ,,Hej! Vy dvě co to tu děláte? No jasně válejte se po zemi! To je nejlepší... udělaly sme maturitu tak se tu v tý špíně vyválíme! no tomu řikám oslava konce zkoušek..." ,,Hikari-sama!" Nagisa se pořád válela po Tamao a obě dvě se smíchy dusily, nakonec už je nic netížolo poslední zkouška je za nimi a ony prošly - lepší už to nebude... ,,Tak vztávejte!" Hikari natáhla ruce k oboum dívkám a pomohla jim vstát. ,,No jasně! Praštíme sebou na zem a zválíme si oblečení, to výte že jo!" Hikari se na Nagisu a Tamao usmála a pak ztlumila hlas: ,,V kolik je dneska čajová párty?" Zeptala se zpiklenecky Hikari. ,,Mno..." Nagisa se zamyslela. ,,Ve dvě to bude ideání." Odpověděla. ,,Samozřejmě v půl jedný odpoledne, mám pravdu?" Zeptala se Hikari a měla dělat co proto aby se udržela a nerozesmála se. ,,Samozřejmě že odpoledne, snad si nemyslela v noci?" Podívala se na ní Nagisa se zdvyženým obočím. ,,My? Párty v noci? Nikdy! Ale vůbec! To my přece neděláme! My ani náhodou!" Dívky už se neudržely a halsitě se rozesmály. ,,Děvčata, tady probíhá zkouška! A ven!" Vyhodila je nemilosrdně profesorka. Když kolem ní dívky procházely vyklouzlo Nagise: ,,Hlavně si nemyslete že sme si povídaly o noční čajové párty, to my vůbec!" Naštěstí ji přehlušil nezadržitelný smích Tamao a Hikari.

Události které předcházely této situaci:

Na začátku školního roku

Na školních pozemcích:
,,Počkej sestřičko!" Dívka v miatorské uniformě běžela za svou sestrou a volala na ní aby zastavila, ale její sestra byla už daleko a neslyšela jí. ,,Počkej na mě Ak-" Dívka zakopla a spadla, sestra jí nemohla slyšet. Dívka zústala ležet na zemi a rozplakala se. ,,Stalo se ti něco?" Dívka vzhlédla a uviděla jinou dívku v bílé uníformě jak se nad ní zklání a natahuje k ní ruku. ,,Pomůžu ti! Podej mi ruku. Já jsem Namikaze Lifaena a ty?"


Prázdniny podle Orochimara - kapitola 14. - The End

28. října 2008 v 10:32 Naruto - povídky
,,Tak jsme konečně tady!" Pronesl slavnostně Orochimaru když všichni vstoupili do Jiraiyovi vily na pláži. ,,Teda zvrhlý poustevníku, ty máš ale bejvák!" Nemohl si odpustit komentář Naruto. Vila byla vážně velkolepá a nádherná. ,,Pro všechno na světě kde si na to vzal peníze Jiraiyo?" Zeptala se Tsunade a rozhlížela se kolem. ,,to výš, vydal sem novou knihu..." Odpověděl Jiraiya. Tsunade jen protočila oči. ,,To jsou vaši sousedi?" Zeptal se Kakashi který stál u okna a díval se ven na skupinku lidí která se právě šla koupat. ,,Jo to sou moji sousedi." Odpověděl Jiraiya a také přešel k oknu. ,,Moc je neznám, koupili to tu teprve nedávno. ,,Mají hezky sladěné plavky, viďte?" Přidal se k debatě Orochcicht. ,,No jo, to je fakt, černá je vždycky módní." Přitakal Jiraiya. ,,a mají na nich nějaké vzory, myslím že jsou červeno bílé." Pokračoval Kakashi. ,,Tuhle kombinaci mám rád." Řekl Jiraiya. ,,Myslím že to jsou červené obláčky s bílím lemováním!" Řekl Oro. ,,To je vkusné!" Pochválil je Jiraiya. ,,Támhle se de nějaká holka koupat s papírovou růží na hlavě!" ,,Jo a další má rybí hlavu, aspoń zapadne..." ,,A támhle ten vypadá jako tvůj bratr Sasuke!" ,,Vážně? Máte pravdu! Ale ne, ten je hezčí..." ,,Jiraiya-sama, neznáme je odňekud?" ,,Ale né, co blázníš!"
...


Spřátelení s Luke

24. října 2008 v 9:52 Spřátelené blogy
Tak tu mám nový SB, moje úžasná Sakurka Luke: http://luke-anime-world.blog.cz/

Budu čekat

22. října 2008 v 19:12 Naruto - povídky
Tuhle povídku pro mě napsala Lifaena a je fak galaktická!


"Ne, o tom nebudeme diskutovat. Nepustím tě tam!"
"Musím vykonat svou povinnost. Mou povinností je být silný, Tsunade."
"Dobře, ale-ale pokud se ti něco stane, pošli mi jednu ze svých žab, přijdu ti na pomoc."
"Jsi přece Hokage, Tsunade. Nemůžeš opustit vesnici. Neboj, já budu v pořádku."
"Vrať se prosím živý..."
"Neboj se, já se tak snadno porazit nedám."
"Věřím ti...."

***

"Ty blbče...." zašeptala Tsunade a v slzách se svezla na zem. Vzpomínala na chvíle, kdy byla s ním...
"Ahoj, já jsem Jiraiya, nemusíš se omlouvat, milostný dopis mi můžeš dát později."
--------------------------------
"Jiraiyo, ty zvrhlý intelektuále!!!"
"Tsunade, ty desko!!!"
"Nechte se, vy dva." vyzval je černovlasý kluk.
"Zmlkni, Orochimaru!!" ozvalo se sborově od obou dětí.

"Mrzí mě to, Jiraiyo... Omlouvám se..." řekla v slzách Tsunade opírající se o zeď. "Zbyla mi už jen jedna důležitá osoba, kterou musím chránit."

***

"Tsunade-sama, už dorazili, Akatsuki jsou tu!"
"Tak už je to tady..." řekla nahlas. Přistopila k oknu. "Jiraiyo, já tě pomstím..."
"Shizune!!!"
"Ano, Tsunade-sama?"
"Zavolej Naruta zpět!" vykřikla Tsunade.


"Kde je devíti ocasý jinchuuriky?"
"Jako bych ti to někdy řekla!" rozzlobila se Tsunade na vůdce Akatsuki.
Boj započal.

***
Podívala se na své mrtvé protivníky. Čtyři pobil Naruto, ona zabila dva.
"Tsunade-sama!!!"
"Hokage, Hokage-sama, slyšíte nás?!"
"Bábi Tsunade!!!" Skláněj se nad ní tolik známý obličej.
"Naruto..." řekla a vykašlala krev. Z očí se mu řinuly slzy a dopadaly jí na obličej. Z koutku oka se jí vydrala slza. Pohladila ho po tváři a řekla mu: "Rokudaime Hokage... Ochraňuj vesnici za cenu svého života!"
Sundala ruku z jeho tváře a zašeptala: "Jiraiyo...jdu za tebou." zavřela oči a vydechla naposledy.

***
Kráčela po lesní cestě. Všude bylo ticho a ona si to užívala. Věděla, že tady má šanci ho potkat...Jeho... Chtěla mu to říct dávno, ale nikdy se k tomu neodhodlala. Vždy mu chtěla říct,jak ho má ráda, tolik chtěla...a potom bylo pozdě si to vyčítat. Bylo pozdě na všechno. Ale tady je to jiné. Tady má času kolik chce, a ona to hodlá využít.
Vyšla z lesa a před sebou uviděla honosné lázně. Vešla dovnitř. Tu krev ze sebe chtěla smýt už dlouho.
Ležela ve vodě a nevnímala pár dalších žen, které si spolu povídaly opodál. A najednou jí něco napadlo. Zabalila se do ručníku a šla k dřevěné zdi oddělující dámské a pánské lázně.
"No jistě... To jsem mohla čekat..." řekla potichu, ale tak aby to slyšel.
"Tsu-Tsunade!!"
"Jiraiyo..." řekla a sklopila oči k zemi.
"Promiň mi to... Promiň že jsem nepřišla"
"Neomlouvej se. Byla to moje vina. Ale neříkej mi, že jsi taky mrtvá..."
"Jsem...Ale neboj, tak lehce jsem se zabít nenechala. Pein je po smrti."
"Ty jsi všechny jeho těla zabila?"
"Ne... já jenom dvě. Naruto zabil všechny ostatní."
"Naruto! Prosím, řekni mi že žije!"
"Ano, žije. Má sice těžká zranění, ale ne smrtelná."
"Ach, děkuju ti, děkuju, že jsi ho chránila. On... On byl jako můj vnuk."
"To vím." odpověděla.
"Víš Jirayio... já tě miluji..." řekla do ticha.

Začaly slábnou všechny hlasy a zvuky a obraz se jí rozmazal. Jiraiya věděl co se děje. Tohle se v tomto světě občas stávalo. Než Tsunade přestala slyšet úplně, ještě jí stačil říct: "Sice jsem smutný, že tu budu sám, ale já na tebe počkám. Žij." a pak přestala slyšet. Nakonec už mu dokázala odečíst ze rtů jen tato tři slova: "Já tebe také." A pak přestala vidět úplně.
***
"Tsunade-samaaa!! Sakra, no tak, už to bude, zvládnu to!!!"
Tsunade otevřela oči. Nad jejím břichem se skláněla Sakura a kolem rukou jí zářila jasně smaragdová mlha.
*Kuck, ehh* vydala ze sebe Tsunade a podívala se na Sakuru.
"V pořádku, už jsem v pořádku" řekla jí smutně.
Opustila ho. Ale pamatovala na jeho slova. "Já tu na tebe počkám. Žij."
"Počkám..." řekla potichu.
Vstala z promočené země.
"Hokage-sama!" slyšela někoho vykřiknout.
"Ne..." řekla pevným hlasem. "Já už nejsem Hokage."
Podívala se na Naruta. "Máme nového Hokageho."

Já nejsem Kabuto!

21. října 2008 v 16:12 Já adminka Mel
Tak sem se pohádala s jednou osobou, však ona ví a to kvůli tomu že sem se na cosplayji bavila víc s jednou kamarádkou, kterou sem si tam dotáhla a kterou vidim jednou za dva měsíce a která si kvůli tomu musela kupovat látku a šít kostým a barvit vlasy a já nevim co všechno a né s onou osobou se kterou se vidim každej den a který i když sem napsala že ona je pro mě nejdůležitější a tisíckrát sem jí ujistila že jí mám nejradši se ke mě chovala hrozně hnusně, byla na mě protivná a dělala všechno proto aby mi to bylo líto a když sem se jí snažila něco říct nebo se jí zeptat proč se zlobí tak mi řekla že jí otravuju a tak sem se naštvala. Já za ní psala domácí úkoly i když se mě všichni ptali proč to dělám a já jim řikala že proto že jí mám ráda a oni mi řikali že sem blbá, pučovala jí co si řekla, udělala všechno co si zamanula a snášela všechno její chování a doufala že když řiká že mě má ráda nelže! Taky sem snášela že si všímala jinejch mnohem víc než mě, například to že když přídu do školy ona se vrhne k jiný kamarádce a začne jí objímat a málem se z ní udělá a pak jen mimochodem řekne ahoj ty si tu taky? Bylo mi to líto, byla sem smutná ale nikdy sem na ní nebyla hnusná! To bych si nedovolila i když vim že to zní divně. Vždycky když už mě to dopálilo a urazila sem se dělala sem všechno proto abychom se usmířily i když si to ku*va neuvědomuje a vždycky sme jí všechno odpustila i když sem věděla že se chovám jak ten debil a vlezdop*delka kabuto!!! Proto že sem jí měla ráda tak mi to nevadilo. A taky sem jí řekla že jí mám najradši ze všech zas*anejch alternativních realit! Ale jí to do p*dele nestačilo! Nevim jestli sem něco udělala špatně ale vždycky sem se snažila udělat všechno pro ní! No a tak tady jak debil sedim a koukám na obrázky co mi udělala a brečim, přídu si jak ovce a jediný co mi dává smysl je, že se zachovala jak nafoukaná arogantní sobecká netolerantní kr*va!!! Nejhorší na tom je že když se sama sebe zeptám koho má nejradši, vybaví se mi ona! A taky vim, že bych jí nejradši odpustila zase, taková sem kr*va blbá, ale já už sem asi taková pokud, jde o onu osobu... Nejspíš si nemůžu pomoct. Ale ona se omluvit nechce a já se jí tentokrát neomluvim, i kdybych měla schnít, to se radši vzteky udusim!!!
Jestli mě máš ráda tak mi dokaž že mě máš radši než Zabuza Haka a že sem pro tebe víc než pro Orochimara ten idiot Kabuto! Teď už to neni jako dřív a já už mám spousty kamarádů a nejsem ta co jí nemaj rádi a tak z toho že mám nejradši, tebe se stává pocta! Já sem taky něco víc!

Spřátelení s Mieko

19. října 2008 v 13:49 Spřátelené blogy

Tak tohle je moje další sbéčko Mieko: http://fangaara.blog.cz/

Akeshi you are the best friend!

19. října 2008 v 13:24 Akeshi
Best friends forever!

Spřátelení s Shiory

19. října 2008 v 12:05 Spřátelené blogy
Tak tohle je můj další SB Shiory, tady je její kawai blog: http://shinagami.blog.cz/

Prázdniny podle Orochimara - kapitola 13.

19. října 2008 v 9:31 Naruto - povídky

Přílet letadla Tokyo - Lisabon
,,Tak už sme konečně tady dětska!" Řekla tsunade nadšeně. ,,Sme všichni? Spočítáme se, až řeknu vaše jméno přihlásíte se a půjdete si pro vaše zavazadla a pak počkáte na ostatní. Nara shikamaru?" ,,Jó tady..." ,,Haruno Sakura?" ,,Zde!" ,,Yamanaka Ino?" ,,Tady!" ,,Hyuuga Neji?" ,,No jó už du..." ,,Hyuuga Hinata?" ,,Ano." Hyuuga Hanabi?" ,,Hmmm... tady." ,,Uzumaki Naruto?" ,,Tady! (Tomu věřte!)" ,,Uchiha Sasuke?" ,,Mno jó nó." ,,Inuzuka Kiba?" ,,Co? No jo já vim." ,,Sabaku no Gaara?" ,,Hmmmmm." ,,Sabaku no Kankuro?" ,,Jo jo." ,,Sabaku no Temari?" ,,Nejspíš jo." ,,Aburame Shino?" ,,Samai Akeshi?" ,,Zdee." ,,No jó vždyť už du..." ,,Akimichi Chouji?" ,,No jo porád..." ,,Princezna Melody?" ,,Co zas? Já to nebyla!" ,,Uchiha Sasuke." ,,Se startil." ,,A padej Sasuke!" ,,No jo no jo... Vždyť už du." ,,Ten Ten?" ,,Už běžím." ,,Rock Lee?" ,,Ano!" ,,Hatake Kakashi?" ,,Už se ploužim mami..." ,,Yuuhi Kurenai?" ,,Už du..." ,,Mitarashi Anko?" ,,Běžiiiim!" ,,Maito Gai?" ,,Ano." ,,No brávo... Orochimaru, Jiraiyo! De se!" Když všichni našli svoje zavazadla, domácí mazlíčkya a kamarády, sešli se v hlavním terminálu. ??rozdělí te se do čtveřic podle týmů a tak pojedete až do Jiraiyovi vily kde budeme všichni bydlet. Až přijedete ubytujete se a budete se chovat slušně. Denní program znáte." Řekla Tsunade. Za ní ororchimaru zvedl ceduli s nápisem Zboříte barák a dete se čvachtat. Tsunade pokračovala. ,,Kdo nemá senseije nebo nemá tým bude k někomu přidělen. Jako první půjdou Kurenai, Kiba, Shino a Hinata, za nimi Kakashi, Naruto, Sasuke, Sakura, pak Gai, Lee, Neji a Ten Ten, s Shikamarem, Choujim a Ino půjde Anko, Jiraiya si vezme sourozence ze Suny a já s Orochimarem si vezmeme Hanabi, Melody a Akeshi-" ,,Proč musíme mít samí holky?" ,,Zklapni! Nás je pět takže si někdo musí vzít někoho na klín." Melody a Hanabi se automaticky přilepily na Akeshi, která se zatvářila... no přeně tak. Nakonec to dopadlo tak že Akeshi seděla uprostřed, na klíně měla Melody a na ní seděla Hanabi a obě dvě se drželi jak Tsunade tak Orochcichta, takže nejhůř z toho vyšla Akeshi která vypadala že by snad radši absolvovala další trénink Epitel no jutsu se Shtepaankou-sensei...

Spřátelení s Mikoto

17. října 2008 v 9:53 Spřátelené blogy
Promiň že mi to trvalo asi měsíc ale moc se omlouvám sem hrozná měla sem zákaz počítače a taky kobylky (byly však všude!!!) a sem lemra promiń už sem to lae udělala a tady to je:
Tady je její blog: http://mikoto.blog.cz/

Staragte - Děti: zkáza galaxie - kapitola 9.

6. října 2008 v 19:20 Stargate - povídky
4u MariXD
Vystoupili před drahou restaurací a podívali se po sobě. ,,V těch společenskejch šatech vypadáme fakt divně." Řekl John a díval se po všech jako kdyby byly velikonční kuřátka a a na křídlech měli rolničky... ,,Vypadáme jako idioti!" Řekla Vala. ,,Mno... zrovna vám ty šaty sluší," řekl John, ,,akorát v nich vypadáte jako ufon." ,,Já sem ufon deble!" ,,Pardon nemyslel sem to zle!" Bránil se John. ,,Tys nemyslel vůbec..." Utrousil Rodney. ,,Hlavně že ty nemáš v mozku vzduchoprázdno." Setřel ho Ronnon. ,,Neurážejte Rodneyho!" Zastala se ho Harmony. ,,Rodney je debil." Ozval se někdo (popravdě řečeno to mohl být kdokoliv). kosmo hádka se rozjela na plné kosmo otáčky. Průběh nebudeme podrobně popisovat,snad jen dodat že se hádal každý s každým a to očemkoliv (vyjmkou byly poze Sam a Vala ktré se odmítali hádat se navzájem zrovna takjakose odmítly hádat o tom, kdo vypadá nejlíp, protože to podle nichbylo až nanejvýš jasné a Harmony, která se zastala Rodneyho úplně ve všem).
,,Sem rád že se máte tak rádi ale už bychom mohli jít dovnitř!" To už se objevil generál Landry. ,,Snažte se chovat apoň trochu jako tým a na něčem se schodnout, plaim vám večeři!" ,,Tak to si dáme všichni něco drahýho i s předkrmem!" Ozval se Mitchell. No a touž se všichni schodli. Jídla všichni vybírali podle ceny a zásadně nebrali nic pod dva tisíce, Harmony se pořád na něco blbě vyptávala a když uviděla kolem projít psa, nemohl se jí už Rodney zbavit. Bylo to pořádněco jako: A co je to pes? A co je to akvapark? A co je to střední škola? A co je to křeček? A žerou křečci psy? A uměj křečci plavat? A já chci psa! A chi a chi a chi! Sam s Valou se sice okamžitě přidaly k programu Zbankrotujme Landryho a nejspíš dokonce i vedly soutěži Kdo si dá nejdražší jídlo aby se Landry nedoplatil nechtěly ztlousnout a tak všechno jídlo cpaly do Teal´ca. Sice se všichni navzájem už do prvního dojmu nesnášeli, ale na jednom se schodli - Zlost si vybijeme na Landrym! A tak z toho chudinka generál Landry vyšel nejhůř (a dobře mu tak).
Společenská večeře na zahájení společné práce dopadla katastrofálně a generál Landry se už před
zapřísahal že už jim do příští tedry nezaplatí ani sušenku.
Další den všichni dostali rozkaz že se musí dostavit v 6 hodin do jeho kanceláře a to ještě před
snídaní... ,,To máme za trest..." Utrousil Cameron cestou do Landryho kanceláře. ,,Cos čekal?" John se připojil ke Camovi a společně pokračovali v cestě na kosmopopravu. Když už se všichni dostavili, generál Landry začal: ,,Byli jste vybráni pro důležitou misi a od této chvíle pudete pracovat jako jeden tým-" ,,A jak se budeme jmenovat?" Přerušila ho Vala. ,,To jako budeme SGA - 1 nebo něco úchylnějšího?"
,,Pro mě za mě jméno si vymyslete třeba sami! Řekl Landry nakvašeně. ,,Mohli bychom bejt třeba SGDraci!" Řekl John. ,,To je trapný..." Sjela ho Vala. ,,Co třeba svišti?" Navrhla Samantha. Kdo hlasuje pro název svišti ať zvedne ruku!" Řekla Vala a všichni zvedli ruce. Název byl odhlasován. Generál Landry vypadal jako by se mu název svišti vůbec nelíbil: ,,Tým zachránců galaxi Svišti... Super." ,,Budeme zachraňovat galaxii?" Zeptal se Ronnon. ,,K tomu se dostaneme." Řekl generál Landry a pokračoval. ,,Jste složeni ya dvou nejlepších týmů jaké pod velením yemě jsou a odpusťte si prosím veškeré poznámky!" Všichni zklamaně zavřeli pusu. ,,Bude vám letectvem Spojených států poskytnuta scela nová loď třídy Medea, je menší než lodě třídy Prometheus a Daidalos, má lepší štíty a zbraně a obsahuje
veškeré technologie které nám poskytli Asgardi. Vaším vlitelem bude-" Někdo zaklepal na dveře a ozvalo se: ,,Tady je velké zlé morče a žádá o vstup do kanceláře!"
,,Jacku!" Vykřikl nadšeně Daniel a vrhl se ke dveřím a otevřel je. Do místnosti vstoupil generál Jack
O´Neill. ,,Generále!" Vykvikla nadšeně Samantha. ,,Seznamte se se svým novým týmem generále O´Neille. ,,Řekl genrál Landry. ,,Čau..." Řekl Jack a všechny si je prohlídl jako by byli křečci. ,,Máte nějáké jméno lidi?" Zeptal se. ,,Sme svišti pane!" Vypískla pohotově Sam. ,,Dostanete úkol zachránit galaxii a vy si dáte jméno svišti? To je super!" Jack se tvářil jako by ty lemry co se včera naučily požívat příbor byly nejlepší tým v galaxii. ,,Tak a teď poslední člen vašeho týmu." Řekl najednou generál Landry. ,,Další člen týmu?" Zeptal se udiveně Mitchell. ,,Ano další čeln týmu plukovníku a buďte tak laskav a příště si odpusťte to blbé čumění, protože pokud bidete i nadále takto blbě čumět, nahlásím vás prezidentovi Spojených států." ,,Blbě čumí - trest smrti..." Utrousil potichu Mitchell, naštěstí ho generál Landry neslyšel a tak pokračoval. ,,Je z planety Nekon a doposuď pracovala-" ,,Je to holka?" Skočil mu do řeči Jhon. ,,Ne je to lasička." Odpověděl generál Landry vážným tónem. ,,Pracovala ve výskumném týmu a ví toho hodně o hrozbě které budete muset čelit." Právě je na ošetřovně s Dr. Lammovou, pojďte se mnou, seznámím vás s ní a ona vám objasní o jaký problém se jedná."
Všichni se zvedli a vydali se za generálem Landrym na ošetřovnu. Když už stáli před dveřmi generál Landry zaklepal. ,,Nemám čas a komu se to nelíbí ať mi- Jé ahoj tati!" Doktorka Lammová otevřela dveře. ,,Už máš tu prohlídku hotovou beruško?" ,,Skoro, stačí jen odebrat krev a neříkej mi beruško!" ,,Promiň asi si nezvyknu." ,,Sem si všimla." ,,Můžeme vstoupit?" ,,Ano." Když všichni vstoupili do místnosti, spatřili na posteli sedět krásnou dívku, měla černé dlouhé vlasy a ofinu pod kterou byly vidět hluboké tmavé oči s výraznými tmavými linkami, tvář měla bílou a na sobě měla černé šaty s korzetem a vysoké černé boty. Byla překrásná. Generál Landry se otočil čelem k ostatním. ,,Dovolte abych vám představil Diamondu, poslední členku vašeho týmu."