Staragte - Děti: zkáza galaxie - kapitola 9.

6. října 2008 v 19:20 |  Stargate - povídky
4u MariXD
Vystoupili před drahou restaurací a podívali se po sobě. ,,V těch společenskejch šatech vypadáme fakt divně." Řekl John a díval se po všech jako kdyby byly velikonční kuřátka a a na křídlech měli rolničky... ,,Vypadáme jako idioti!" Řekla Vala. ,,Mno... zrovna vám ty šaty sluší," řekl John, ,,akorát v nich vypadáte jako ufon." ,,Já sem ufon deble!" ,,Pardon nemyslel sem to zle!" Bránil se John. ,,Tys nemyslel vůbec..." Utrousil Rodney. ,,Hlavně že ty nemáš v mozku vzduchoprázdno." Setřel ho Ronnon. ,,Neurážejte Rodneyho!" Zastala se ho Harmony. ,,Rodney je debil." Ozval se někdo (popravdě řečeno to mohl být kdokoliv). kosmo hádka se rozjela na plné kosmo otáčky. Průběh nebudeme podrobně popisovat,snad jen dodat že se hádal každý s každým a to očemkoliv (vyjmkou byly poze Sam a Vala ktré se odmítali hádat se navzájem zrovna takjakose odmítly hádat o tom, kdo vypadá nejlíp, protože to podle nichbylo až nanejvýš jasné a Harmony, která se zastala Rodneyho úplně ve všem).
,,Sem rád že se máte tak rádi ale už bychom mohli jít dovnitř!" To už se objevil generál Landry. ,,Snažte se chovat apoň trochu jako tým a na něčem se schodnout, plaim vám večeři!" ,,Tak to si dáme všichni něco drahýho i s předkrmem!" Ozval se Mitchell. No a touž se všichni schodli. Jídla všichni vybírali podle ceny a zásadně nebrali nic pod dva tisíce, Harmony se pořád na něco blbě vyptávala a když uviděla kolem projít psa, nemohl se jí už Rodney zbavit. Bylo to pořádněco jako: A co je to pes? A co je to akvapark? A co je to střední škola? A co je to křeček? A žerou křečci psy? A uměj křečci plavat? A já chci psa! A chi a chi a chi! Sam s Valou se sice okamžitě přidaly k programu Zbankrotujme Landryho a nejspíš dokonce i vedly soutěži Kdo si dá nejdražší jídlo aby se Landry nedoplatil nechtěly ztlousnout a tak všechno jídlo cpaly do Teal´ca. Sice se všichni navzájem už do prvního dojmu nesnášeli, ale na jednom se schodli - Zlost si vybijeme na Landrym! A tak z toho chudinka generál Landry vyšel nejhůř (a dobře mu tak).
Společenská večeře na zahájení společné práce dopadla katastrofálně a generál Landry se už před
zapřísahal že už jim do příští tedry nezaplatí ani sušenku.
Další den všichni dostali rozkaz že se musí dostavit v 6 hodin do jeho kanceláře a to ještě před
snídaní... ,,To máme za trest..." Utrousil Cameron cestou do Landryho kanceláře. ,,Cos čekal?" John se připojil ke Camovi a společně pokračovali v cestě na kosmopopravu. Když už se všichni dostavili, generál Landry začal: ,,Byli jste vybráni pro důležitou misi a od této chvíle pudete pracovat jako jeden tým-" ,,A jak se budeme jmenovat?" Přerušila ho Vala. ,,To jako budeme SGA - 1 nebo něco úchylnějšího?"
,,Pro mě za mě jméno si vymyslete třeba sami! Řekl Landry nakvašeně. ,,Mohli bychom bejt třeba SGDraci!" Řekl John. ,,To je trapný..." Sjela ho Vala. ,,Co třeba svišti?" Navrhla Samantha. Kdo hlasuje pro název svišti ať zvedne ruku!" Řekla Vala a všichni zvedli ruce. Název byl odhlasován. Generál Landry vypadal jako by se mu název svišti vůbec nelíbil: ,,Tým zachránců galaxi Svišti... Super." ,,Budeme zachraňovat galaxii?" Zeptal se Ronnon. ,,K tomu se dostaneme." Řekl generál Landry a pokračoval. ,,Jste složeni ya dvou nejlepších týmů jaké pod velením yemě jsou a odpusťte si prosím veškeré poznámky!" Všichni zklamaně zavřeli pusu. ,,Bude vám letectvem Spojených států poskytnuta scela nová loď třídy Medea, je menší než lodě třídy Prometheus a Daidalos, má lepší štíty a zbraně a obsahuje
veškeré technologie které nám poskytli Asgardi. Vaším vlitelem bude-" Někdo zaklepal na dveře a ozvalo se: ,,Tady je velké zlé morče a žádá o vstup do kanceláře!"
,,Jacku!" Vykřikl nadšeně Daniel a vrhl se ke dveřím a otevřel je. Do místnosti vstoupil generál Jack
O´Neill. ,,Generále!" Vykvikla nadšeně Samantha. ,,Seznamte se se svým novým týmem generále O´Neille. ,,Řekl genrál Landry. ,,Čau..." Řekl Jack a všechny si je prohlídl jako by byli křečci. ,,Máte nějáké jméno lidi?" Zeptal se. ,,Sme svišti pane!" Vypískla pohotově Sam. ,,Dostanete úkol zachránit galaxii a vy si dáte jméno svišti? To je super!" Jack se tvářil jako by ty lemry co se včera naučily požívat příbor byly nejlepší tým v galaxii. ,,Tak a teď poslední člen vašeho týmu." Řekl najednou generál Landry. ,,Další člen týmu?" Zeptal se udiveně Mitchell. ,,Ano další čeln týmu plukovníku a buďte tak laskav a příště si odpusťte to blbé čumění, protože pokud bidete i nadále takto blbě čumět, nahlásím vás prezidentovi Spojených států." ,,Blbě čumí - trest smrti..." Utrousil potichu Mitchell, naštěstí ho generál Landry neslyšel a tak pokračoval. ,,Je z planety Nekon a doposuď pracovala-" ,,Je to holka?" Skočil mu do řeči Jhon. ,,Ne je to lasička." Odpověděl generál Landry vážným tónem. ,,Pracovala ve výskumném týmu a ví toho hodně o hrozbě které budete muset čelit." Právě je na ošetřovně s Dr. Lammovou, pojďte se mnou, seznámím vás s ní a ona vám objasní o jaký problém se jedná."
Všichni se zvedli a vydali se za generálem Landrym na ošetřovnu. Když už stáli před dveřmi generál Landry zaklepal. ,,Nemám čas a komu se to nelíbí ať mi- Jé ahoj tati!" Doktorka Lammová otevřela dveře. ,,Už máš tu prohlídku hotovou beruško?" ,,Skoro, stačí jen odebrat krev a neříkej mi beruško!" ,,Promiň asi si nezvyknu." ,,Sem si všimla." ,,Můžeme vstoupit?" ,,Ano." Když všichni vstoupili do místnosti, spatřili na posteli sedět krásnou dívku, měla černé dlouhé vlasy a ofinu pod kterou byly vidět hluboké tmavé oči s výraznými tmavými linkami, tvář měla bílou a na sobě měla černé šaty s korzetem a vysoké černé boty. Byla překrásná. Generál Landry se otočil čelem k ostatním. ,,Dovolte abych vám představil Diamondu, poslední členku vašeho týmu."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši ze Stargate?

Jack O´Neill 11.1% (4)
Cameron Mitchell 2.8% (1)
Daniel Jeckson 5.6% (2)
Teal´c 2.8% (1)
Jonas Quin 0% (0)
Samantha Carterová 5.6% (2)
Vala Mal Doran 19.4% (7)
Generál Hamond 0% (0)
Generál Landry 2.8% (1)
Dr. Fraiserová 5.6% (2)
Dr. Lammová 0% (0)
Adria 2.8% (1)
Baal 2.8% (1)
Anubis 2.8% (1)
Apophis 0% (0)
Oma Desala 0% (0)
Orlin 0% (0)
Merlin 2.8% (1)
Dr. Weirová 11.1% (4)
John Shepard 11.1% (4)
Rodney McKay 2.8% (1)
Dr. Becket 0% (0)
Ronnon dex 2.8% (1)
Teyla Emmagan 2.8% (1)
Wraightové 0% (0)
Woolsley 2.8% (1)

Komentáře

1 Mari ♪ Mari ♪ | Web | 8. října 2008 v 16:36 | Reagovat

heeeej to je vymakanýýýýxD Mel ty jseš fakt supermanka...jak dokážeš takhle krásně pááááááát??? upe nádherný...chválím chválím a ještě chválím...je to jak bys to řekla ty GALAKTICKÝ!!!!!

2 Melody Melody | 10. října 2008 v 19:34 | Reagovat

galaktickýýýýýýýý!!! díky díky díkyXDXDXD hned ti napíšu dalšíXD

3 Akeshi Akeshi | Web | 10. října 2008 v 21:53 | Reagovat

A kde jsem já???

4 madame-lei madame-lei | E-mail | Web | 13. října 2008 v 20:07 | Reagovat

Pěkný...ty asi nevíš, kdo jsem, ale známe se ze školy...už víš?

5 hatake konikele hatake konikele | Web | 15. října 2008 v 7:12 | Reagovat

KRUTĚ!I když to neznám taj je to krutý!!!

6 Anniel Anniel | Web | 15. října 2008 v 16:56 | Reagovat

supeeer!!!!

7 Mari ♪ Mari ♪ | Web | 16. října 2008 v 19:41 | Reagovat

Mel: fakt?? supeeeer xD

8 Melody Melody | 16. října 2008 v 19:47 | Reagovat

for Madame-lei: ale to víš že vim kdo si bětkoXD

for Mari: jasně!

for Konikele: díky díkyXD

9 madame-lei madame-lei | E-mail | Web | 17. října 2008 v 18:23 | Reagovat

to Melody:no to mě těší, že to víš, ehm...pěknej blog, ale jako  fakt....

10 Melody Melody | 19. října 2008 v 13:30 | Reagovat

XDdíkiy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama