Strawberry future - kapitola 4.

9. listopadu 2008 v 19:13 |  Strawberry Panic
,,Hiroshi Takima!" Napsala Melody kamarádčino jméno na papír který ležel před oběma dívkami. ,,A Hitoride Melody!" Dopsala pod své jméno Takima. Obě se na sebe usmály, Melody na něj dokreslila několik medvídků a pak vzala papír a odeběhla ho hodit do krabice s ostatními papíry. Takima zůstala sedět na židli u stolu, když v tom se u ní objevily další dvě děvčata. ,,Ahoj Takimo-san!" Pozdravila jedna z dívek Takimu. ,,Ahoj Mari-chan." Pozdravila Takima svou spolužačku a podívala se na ni svýma temnýma a hlubokýma očima. ,,Ahojky Takimo-san!" Pozdravila druhá z dívek. ,,Ahoj Mikoto-chan." Opětovala její pozdrav Takima a i na ni upřela svůj vážný a nevyzpytatelný pohled. Mari položila před sebe papír a spolu s Mikoto, na něj napsaly svá jména. V tom se tam najednou zas přihnala Melody. ,,Ahoj Mari-chan! Ahoj Mikoto-chan! Ahoj Ahoj!" ,,Ahoj Melody-chan!" Pozdravily současně Mari a Mikoto a usmály se na ni. ,,Už to máte?" Zeptala se Melody. ,,Jestli jo ráda vám to tam odnesu!" Mari vesele přikývla a podala jí papír a Melody zas vystřelila od stolu.

,,Jsi moc hodná Shiory-chan." Shiory se jen na Lolu usmála a řekla: ,,Hlavně že už nepláčeš… Jestli chceš, můžeme spolu jít na večeři." Dívky se spolu ubíraly temnou chodbou k jídelně. Byl už večer a krajina kolem Strawberry Residence byla už potemnělá. ,,Když já…" Zasekla se Lola, v tom však uviděla Akeshi jak spolu s Tamao vchází do jídelny. Na tvářích se jí opět zaleskly slzy. ,,Ano moc ráda!" Shiory rukou odejmula Lolu kolem ramen a spolu se vydaly na večeři.

V jídelně:
,,Hej sestřenko, můžu si sednout s tebou?" Zeptala se malá hnědovlasá dívenka s tácem v ruce. ,,Promiň zlato, ale už máme plno, snad příště!" Odpověděla oné holčičce Akeshi a sedla si ke stolu s Tamao, Nagisou a Hikari.

,,Pojď se mnou Lolo-chan!" Lola se vydala s tácem s večeří za Shiory. ,,Ahoj Mari-chan! Nazdar Mikoto-chan! Jak se máte? Tohle je Lola-chan!" Shiory i s Lolou se posadily ke stolu k Mari a Mikoto.

Melody seděla sama u stolu a šťourala se v jídle. Najednou se za ní ozvalo: ,,Smím si přisednout?" Melody se otočila a spatřila tu krásnou dívku co jí tak ochotně pomohla. ,,Ty vždycky Lifaeno-san!" Lifaena si přisedla k Melody a usmála se na ni. ,,Jsem ráda, že jsem tě potkala Lifaeno-san!" Melody se na Lifaenu také usmála a byla ráda, že je s ní. Nevěděla proč, ale byla ráda.

,,Hej Shiory-chan, můžu si sednout k tobě!" Holčička s tácem se rozeběhla ke stolu kde Shiory seděla. ,,Vždyť vidíš, že je tu plno ségra!" ,,Tak promiň ségra, snad jindy…" Dívka se otočila a smutně se zadívala do svého tácu. ,,Nesedla by sis se mnou?" Uslyšela náhle za sebou. Otočila a uviděla jinou stejně starou dívku. ,,Chodíme spolu do třídy vzpomínáš? Já jsem Takara. Hitoride Takara! A ty?" ,,Sumire Konikele!" ,,Ráda tě poznávám! Budeme kamarádky?" ,,Moc ráda! Taky tě ráda poznávám! Kam si sedneme?" ,,Něco najdem." Takara i Konikele byly na škole první rok a ani jedna si zatím nenašla kamarádky. Obě byly rády že teď už nejsou samy. Takara se rozhlédla po jídelně a v tom někoho uviděla. ,,Pojď se mnou!" Křikla na Konikele a obě se rozeběhly přes jídelnu ke stolu kde seděly dvě děvčata. ,,Melody-san! Jak se máš, sestřenko? Můžeme si přisednout?" ,,Takaro-chan! Jasně že jo zlato! Jak se máš? Ráda tě vidím!" ,,Tohle je Sumire Konikele!" ,,Ahoj ahoj! Já jsem Hitoride Melody a tohle je Namikaze Lifaena!" ,,Ahoj!" Takara i Konikele se posadily. Melody si náhle na něco vzpomněla. ,,Musím si ještě něco zařídit!" Vyhrkla z ničeho nic a rychlostí světla vystřelila od stolu. Doběhla až ke stolu kde seděla Nagisa, Hikari, Tamao a Akeshi. ,,Musím se tě na něco zeptat sestřičko!" Melody se naklonila k Akeshi a něco jí pošeptala. Akeshi se na ni jen vyděšeně podívala. ,,Samozřejmě že ANO! Co pak si tak blbá? Jak tě to vůbec mohlo napadnou? Jasně že mám! Nejvíc ze všeho!" Melody se usmála a už chtěla odejít, když v tom se zas otočila zpátky a políbila sestru na tvář a pak zase odběhla.

Venku na školních pozemcích:
Takima stála sama na břehu jezera a dívala se, jak se v něm třpytí hvězdy. Po tvářích jí ztékaly slzy…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akeshi Akeshi | Web | 9. listopadu 2008 v 19:16 | Reagovat

JO!!! si tak blbá?!!? jasně že Ano!!!!! Nejvíc na světe!!!

2 hatake konikele hatake konikele | Web | 9. listopadu 2008 v 19:19 | Reagovat

hezuuu!!!!!

3 Shiory * Tvoje SB  :-* * Shiory * Tvoje SB :-* * | Web | 9. listopadu 2008 v 19:32 | Reagovat

tak smutnej konec T_T krása

4 Roni Roni | E-mail | Web | 9. listopadu 2008 v 19:41 | Reagovat

Upe KawaIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

5 Mari ♪ Mari ♪ | Web | 13. listopadu 2008 v 16:27 | Reagovat

nádhera...jdu čist dááál xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama