Strawberry future - kapitola 6.

12. listopadu 2008 v 21:16 |  Strawberry Panic
Předem upozorňuji že scénku MelXLif sem nepsala já ale Akeshi páč psát scénky o sobě je až mo těžký a tak já lama to za sebe nevćhala udělat ségruXD

,,Nemůžu je najít!" ,,Na pokoji taky nejsou!" ,,Prohledaly sme už skoro všechno..." Takara se zadýchaně posadila na zem a založila si ruce. Konikele se posadila vede ní. ,,Kde myslíš že sou?" Zeptala se Konikele. ,,Kdybych to věděla už bych je našla!" Řekla popuzeně Takara protočila oči v sloup a pak se opět otočila ke Konikele. ,,Co myslíš že spíš dělají?" ,,Nejspíš nic ošklivého..."Lifaena začala Melody rozepínat svetr. Melody se nebránila, naopak zvedla ruce, aby jí pomohla. Lif se usmála. Začala jí "makat na kozy" a přitom ji pořd líbala. Melody se to moc líbilo - Lifaena byla něžná a její dotyky byly tak jemné… Lifaena Mel objala a začala jí rozepínat podprsenku, a přitom ji líbala na krk. Když se jí to konečně povedlo a Mel už byla na hoře bez (XD), Lifaena začala sjíždět níž a níž až pod sukni… Melody začala sténat a to byla chyba. Takara ji slyšela… "Holky, pojďte ven!" Melody vyschlo v krku a Lif zbledla. "No táák! Vím, že tam jste!" Melody a Lif ani nepíply. "Tak fajn! Klidně si tam zůstaňte!" Takara se urazila a odešla. "Asi půjdeme." Řekla Lifaena a pohladila Mel po tváři. Mel se usmála. "OK, ale… jak se oblíknu?" "Problém…"

Shiory šla sama lesem. Cítila poryvy větru jak jí šlehají tváře a slyšela, jak listí šumí… Najednou ucítila něčí dotek, cítila, jak ji někdo jemně chytil za ruku. Otočila se a spatřila Mikoto. "Mikoto-chan?" Shiory se na ni podívala tázavým pohledem. "Neruším?" "Ne." Obě dívky se vydaly společně dál lesem. Ani jedna nepromluvila. Stačila jim pouze samotná přítomnost té druhé, ta mluvila za vše... Shiory si svůj život už bez Mikoto nedokázala ani představit. Tak jako jí pomoha dnes ráno pomáhala jí a stála při ní každý den, jen Shiory byla k Mikoto pořád studená a bezcitná, nebyla jí vděčná za to co pro ni dělá, nebo jí to jen nechtěla říct. Přemýšlela, jak moc toho pro ni Mikoto dělá a jak chladná je k ní ona sama. Přesto však věděla že c hloubi duše je k Mikoto připoutána víc než ke komukoliv jinému. Mikoto tu byla pořád a nikdy ji neopustila, stá la vždy při ní… Ale proč? Proč má tolik trpělivosti a proč je vždy při ní? Bylo slyšet jen šustění listí. "Sem ráda za to že tě mám Mikoto-chan." Řekla po chvíli do ticha Shiory. Mikoto se zastavila. "Shiory!" Chytla ji za ruku, přitáhla k sobě a políbila…Takima seděla sama v pokoji a vzpomínala. Vzpomínala na onu osobu, která pro ni byla tak důležitá a výjimečná… na tu Osobu kterou navždy ztratila… Natsuki V ruce držela stuhu do vlasů a přemýšlela, na ten den kdy všechna naděje vyprchala. Byly tomu již 4 roky. Před čtyřmi roky jako by ze světa vyprchalo všechno světlo… Stuha zmáčená od slz proklouzla Takimě mezi prsty a spadla na zem."Proč jsi smutná Lolo-chan?" Zeptala se Akeshi své přítelkyně. "Já nejsem smutná." Odpověděla Lola, avšak už podle jejího hlasu bylo slyšet, že nemluví pravdu. "Nezapírej Lolo-chan a řekni mi co se děje!" "Co by se dělo, nic se neděje…" Lola seděla u stolu a psala úkoly, Akeshi ležela na posteli a s rukou pod hlavou Lolu pozorovala. "Vím, že se něco děje! Proč mi to nechceš říct?" Lola sklonila hlavu a přemýšlela, jestli má Akeshi říct pravdu… Vlastně ale sama nevěděla, co by jí měla říct. "Jen moje kočička onemocněla a jí oni mám strach. To je všechno."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akeshi Akeshi | Web | 13. listopadu 2008 v 11:09 | Reagovat

Jsem mach! co dodat....XD

2 Mari ♪ Mari ♪ | Web | 13. listopadu 2008 v 16:53 | Reagovat

dááál!!!! je to dokonalý Mel máš talent xD je to GALAKTICKÝ!!!

3 Shiory * Tvoje SB  :-* * Shiory * Tvoje SB :-* * | Web | 13. listopadu 2008 v 17:34 | Reagovat

dokonalost sama XD Ale lhát se nemá *ukazuje na Lolu XD

Těšim se na další.......... jako vždy jen tak dál holky XD

4 hatake konikele hatake konikele | Web | 13. listopadu 2008 v 17:51 | Reagovat

cool!!!!!!!!naprosto galaktycký!!!!!(mno co nakazila si mě)

5 Lifaena Lifaena | 15. listopadu 2008 v 19:57 | Reagovat

:D Já mám výgeb :D xDxDxD Nemůžu!!!! A koukám že náš pár má zatím nejvíc hlasů, Mel ;)

6 Melody Melody | 16. listopadu 2008 v 0:21 | Reagovat

no to teda lif!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama