Strawberry future - kapitola 9.

30. listopadu 2008 v 15:04 |  Strawberry Panic
Dveře se zavřely a chodby Strawberry Dorm utichly. Jediná dívka zde nezbyla, jen vítr byl slyšet za okny. Byly Vánoční prázdniny. Za okny stále padal sníh a snášel se na školní pozemky. Bílé závjeje přikryly střechy dívčí koleje. Jezero zamrzlo. Nebe bylo pošmourné a jen samota vyplňovala všechen prostor. Nebylo však nikoho, na koho by její tíha dolehla. Bez lidí kteří byho ho měřily, jako by se čas ztratil do neznáma.

,,Nagisa-chan! Co prázdniny?" ,,Tamao-chan! Jak se má rodina?" ,,Hikari-sama! Jak ses měla?" ,,Akeshi-chan! Co dárky?" ,,Melody-chan! Pekly ste s Takarou-chan cukroví?" ,,Takaro-chan! Zboraly ste přes Vánoce dům?" ,,Lolo-chan! Jak sis zalyžovala?" ,,Mari-chan! Díky za Vánoční přání!" ,,Mikoto-chan! Dostala si k Vánocům ty nový botičky?" ,,Shiory-chan! Těšila ses zpátky?" ,,Kon-chnan! Díky za dárek!" ,,Takimo-san! Tak ráda tě zas vidím!" ,,Lifaeno-san! Ztýzkalo se nám!"

Dívčí smích se opět rozléhal na Astrea Hill. Byly slyšet rozjařené hlasy a jejich ozvěna se znovu rozléhala po chodbách. Vánoční prázdniny skončily a děvčata se vrátila zpátky do školy. Vesele se teď vítaly na chodbách, objímaly a sdělovaly si své zážitky z oné doby co se neviděly.

,,Nagisa-chan!" Melody se rozeběhla směrem k Nagise a málem ji povalila na zem když ji objala. ,,Melody-chan? Jask ses měla?" ,,No galakticky! Představ si, přivezla sem sbou cukroví! Ale né aby sis myslela že jsem ho přinesla ne čajovou párty! Já nikdy!"

,,Akeshi-chan! Přes prázdniny jsem vymyslela novou sestavu! Musím ti jí ukázat! Mám totiž novou písničku a už jí umim skro i zahrát!" ,,Super Lolo-chan! Promiň ale teď musim za Tamao-chan, tak zatim ahoj!" ,,Jasně, mě to nevadí..."

,,Mikoto-chan!" ,,Shiory-chan! Přivezla sem ti z prázdnin oříškovou čokoládu! Máš radost?" ,,Mikoto-chan! Si skvělá! Ale... slib mi že jí sníme spolu!"

,,Ráda vás opět vidím Mari-senpai!" ,,Kon-chan!" Mari neváhala a pevně stiskla Kon v náručí. ,,Mari-senpai..." Kon se zašervnala a štěstím se jí rozbušilo srdce.

,,Hikari-san!" ,,Yayo-chan! Ztýskalo se ti po mě?" ,,Po tobě? Po tobě vždycky ty moje Etoile!"

,,Ahoj Takimo-san!" ,,Takaro-chan? Ahoj, jak se máš?" ,,Mám se dobře." ,,Chtěla jsi mi něco?" ,,Chtěla sem ti jen říct, že bych ráda uklidila váš pokoj, než tam stačíte nadělat bordel!" ,,Že ty ale umíš hned po Vánocích takhle potěšit..."

,,Lifaeno-chan! Jak se daří? Užila sis Vánoce?" ,,Tsubomi-chan! Ahojky, jo užila a ty?" ,,Dostala sem fakt úžasný dárky! Musim ti o nich říct, dostala sem nový- Lifaeno-chan! Ty mě neposloucháš! Kam se pořád díváš? Koho vyhlížíš?"

Všechno se vrátilo do starých kolejí. Škola opět začala a s jejím začátkem přišly i testy a zkoušení. Nagisa a Tamao dál pořádyly noční čajové párty, Mikoto a Shiory se každou přestávku dál cpaly oříškovou čokoládou, Akeshi a Melody se pořád hádaly a znovu usmiřovaly, Takara s Lolou spolu každé odpoledne vymýšlely nové a nové sestavy, Takima každý večer opět sama postávala na útesu a sledovala vlny narážející do skály, Kon každý den chodila s nadějí uklízet do Mariina pokoje a Mari ji každý den netrpělivě očekávala, Lifaena osaměle sedávala u klavíru a hrála stále tu samou písničku... Lillium - vše bylo jako dřív. Až na jednu věc, která měla spestřit stále se opakující koloběh dne ve Strawberry Dorm...

,,Vítám vás na tom to zasedání ohledně přípravy každoročního představení na největší kulturní festival dívek ze Strawberry Dorm!" Etoile domluvila a dívky se posadily. Etoile - Konohana Hikari - pokračovala: ,,Pro tento rok byla na dobu pořdání festivalu vybrána zima. Začneme s výběrem dramatu pro tento rok, máte někdo nějaké návrhy?" Prezidentka školy St. Le Rim zvedla ruku. ,,Ano, Kizumo-san?" Předala ji Etoile slovo. ,,V repertoáru divadla Strawberry Dorm jsou tyto tři hry: La Traviata, The Phantom of the opera a Carmen. La Traviata a The Phantom of the opera byly hrány poslední dva roky a proto bych dala přednost Carmen!" ,,Zvlášť pokud vezmeme v potaz jaký sklidila před třemi lety úspěch." Přidala se ke Kizumě Remon - její první viceprezidentka. Kagome - její druhá viceprezidentka se podívala kamsi pod stůl, jako by se ptala na názor někoho dalšího, pak zvdla hlavu a řekla: ,,Souhlasím s Kizumou-sama." Etoile se podívala na Yayu a ta jen pokrčila rameny. ,,Máte někdo jiný návrh?" Zeptala se a otočila se k dívkám ze St. Miatoru. Miatorská prezidentka zvedla ruku. Etoile kývla hlavou na znamení že má slovo a Nagisa - prezidentka St. Miatoru se postavila. ,,Změnmě repertoár!" V místnosti se ozval šum a všechny dívky se po sobě ohlížely a šeptaly si. ,,Nagisa-san, tento repertoár je tradční již po spostu let! Tohle bych od prezidentky St. Miatorské dívčí akademie - školy tak dbající na tradice nečekala!" Hikari se dívala na Nagisu s údivem v očích. ,,Etoile má pravdu, tohle je tradice!" Připojila se k Hikari Kizuma. ,,Zaveďme novou tradici!" Po těchto slovech všichni ztichly a otočily své pohledy k Nagise. Ticho prořízla až miatorská viceprezidentka Suzumi Tamao. ,,Dlouho jsme vybíraly novou hru a chtěly jsme aby to bylo něco nového, ale stejně tak jsme chtěly aby to byla zrovna jako Carmen opravdová klasika. Navíc jsme braly ohled na to v jakou dobu je tento rok festival pořádán. Vbraly jsme Sněhovou královnu!" Po tomto proslovu se ticho ještě prohloubilo. Kizuma zvedla ruku. ,,Ano?" Obrátila se k ní Hikari. ,,Etoile-sama, já..." Nagise a Tamao se zatajil dech. ,,... jsem pro!" Nagisa a Tamao se po sobě udiveně podívaly. V tom se zvedla i Remon. ,,Pro!" Kagome ji následovala. ,,Pro!" Na to se všechny otočily k Etoile. ,,Myslím že máme novou hru pro náš kulturní festival."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hatake konikele hatake konikele | Web | 30. listopadu 2008 v 21:57 | Reagovat

kawai!!!!!!!!!!!

2 Shiory * Tvoje SB  :-* * Shiory * Tvoje SB :-* * | Web | 1. prosince 2008 v 16:45 | Reagovat

Hej holka ty se překonáváš. ledová královna tu pohádku zbožnuju....... sice z ní klepu rampouhy z nosu, ale to neva XD......... a oříšková čokoláda jak já jí miluju *štastně jí už druhou tabulku*

3 Melody Melody | 1. prosince 2008 v 17:48 | Reagovat

právě rozřazuju roleXD

4 Lifaena Lifaena | 1. prosince 2008 v 20:49 | Reagovat

JUchuuuu!!! Další další další! Ty to umíš zlato... Ach jo, zase jsem tě dlouho neviděla... *smutně zabořuje oči do země*

5 Akeshi Akeshi | 4. prosince 2008 v 7:41 | Reagovat

coool...já jsemm fakt hnusná potvora, co? XD to sedí!!! XD

6 Roni Roni | Web | 31. ledna 2009 v 18:25 | Reagovat

UŽ NAPIŠ NOVÝ DÍLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SAKRA,TO NEUMÍŠ POCHOPIT,ŽE TADY ŽIJOU I ZÁVISLÁCI NA TVÝCH POVÍDKÁCH?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XDXDXDXDXDXDXDXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama