Strawberry future - přehled postav

20. listopadu 2008 v 22:05 |  Strawberry Panic
Strawberry future je povídka která volně navazuje na anime Strawberry panic jehož recenzi a popis děje najdete zde. Náš příběh se odehrává o dva roky později když je Nagise, hlavní hrdine SP 17 let a je v předposledním ročníku. SF začíná u maturitní zkoušky, těsně před volbou nových Etoile, ale pak se vrací o rok a půl do minulosti, k věcem které se odehrály před tím. Objevují se zde jak staré tak nové postavy a jestli máte rádi Shizumu, dočkáte se!

Tady jsou uniformy: horní - St. Miator , uprostřed - St. Spica, dole - St. Le RimTady je přehled nových postav v SF:

Hitoride Akeshi
15 let
Škola: St. Miator
Povaha: Je oblíbená a chytrá, ale má svá tajemství a kolem ní je vždycky spousta tajmství a proto je budí tolik zájmu. Je s ní legrace a ráda se směje, ne pořád, ale ráda. Žije však v tak trochu jiném světě, i když se zdá pořád přítomná a realistická a to je další z jejích tajemství... Ráda čte, i když se na to nezdá. Je však také v mezích dost vážná a nikdy nebrečí.
Vztahy: Na začátku příběhu je zamilovaná do Tamao a její nejlepší kamarádkou (snad i něco víc)
je Lola. Nejradši ze všech (doufám!) má však svojí sestřičku Melody, i když jí to neříká, znamená pro ni všechno (snad). Na škole je také její malá sestřenka Takara. Je snad jediná s maldších dívek která jí neřipadá otravná a se kterou je i ráda. Nemá jinak ráda malé uječené děti a proto ji mladší ročníky dost prudí...

Hitoride Melody
14 let
Škola: St. Miator
Povaha: Je to malá princeznička s medvídkem a tak trochu (dost) spratek, ale nikdy si nic nedovolí k těm k nimž má úctu a snaží se být pořád na všechny hodná a proto ji mají ostatní ráda, je veselá a dělá permanetní poprask. Má však odvahu a svou hrdost, ctí tradice a je to opravdová princezna! (Princezny sou vždycky spratciXD)
Vztahy: Nejradši ze všech má svou starší sestru Akeshi, pro kterou by udělala úplně všechno! Pořád ale doufá že i ona jí má tak ráda. Na začátku se seznámí s dívkou jénem Lifaena do které se byť snad nevědomky panicky zamiluje. Ráda si hraje se svou sestřenkou Takarou /fakt sme sestřeniceXD/ a má jí taky moc ráda. Její nejlepší kamarádkou je Takima, která v ní budí úctu a respekt.

Hitoride Takara
12 let
Škola: St. Miator
Povaha: Veselá a střelená! Stajně jako Melody dělá poprask a né že by jí to nešlo! Je hodně oblíbená protože je vtipná, temperamentí a pořád hodná a upřímná. Nezdá se ale ví víc než bys te do ní řekli, všimne si věcí, které ostatní nevidí a proto je významnou hybatelkou událostí.
Vztahy: Nejradší ze všech má Melody a proto se dost často hádá s Akeshi ale i tu má tak moc ráda a proto se vždycky na konec schodnou. Její nejlepší kamarádkou je Konikele.

Namikaze Lifaena
14 let
Škola: St. Spica
Povaha: Lifaena ve všech kolem vzbuzuje repekt, protože je tak klidná, vyrovnaná, má nad vším nadhled a je v ní kouzlo, které nelze pojmenovat ale má obrovskou sílu. Dělá však i věci, které byste do ní neřekli: i ona je střeštěná a je s ní spousta srandy když na to příjde a to z ní dělá úžasnou bytost jako z pohádky. A proto je táké nejoblíbenější dívkou v St. Spica. Svoje nálady na sobě nedá znát. Dokáže ostatním dokonale naslouchat a je velice chápavá.
Vztahy: Lifaena na začátku školního roku seznámí se studentkou St. Miatoru - Melody. Něco ji k ní stále táhne a jednou když jsou si blíž než je běžné, uvědomí si váhu svých citů k ní. Jsou tu však její spolužačky ze St. Spica - Tsubomi - její spolužečka a spolubydlící je do ní zamilovaná e nehodlá se jí jen tak vzdát!

Hiroshi Takima
15 let
Škola: St. Miator
Povaha: Takima je tajemná a záhadná, čímž ve všech vzbuzuje úctu a respekt, někdy snad i strach. Je to samotářka, což ji dělá ještě tajemnější. A navíc je tu její podivná, neobjasněná a temná minulost. I když je oblíbená a vážená, všichni si od ní drží odstup.
Vztahy: Její nejlepší kamarádkou je Melody a to pro její neodbytnost se kterou jí neustále chce pomáhat a má neustále energii na to aby jí dávala na jevo co pro ni znamená a nevadí jí jak si od ní ostatní raději drží odstup. Ke všem je však milá a když je potřeba pomůže, proto ji mají její spolužačky rády a to i přes to jak tajemně a chladně na okolí působí.

Nekoame Lola
15 let
Škola: St Miator
Povaha: Lola nikdy nemá zlé úmysli a všem podá pomocnou ruku a nedokáže nenávidět. Ale je blondýnka... tělem i duší! Je sportovní typ, miluje hudbu a ráda tancuje. Má svůj styl a za tím si stojí. Nenechá si nic sebrat. Občas však u ní blonďatost překračuje povolenou úroveň ale díky její dobré duši není možné mít ji nerad.
Vztahy: Miluje Akeshi ale nedokáže ji sdělit své city. Ráda má také její mladší sestru Melody, díky její věčné dětské naivitě a dobré duši. Kamarádí se s Shiory. která pro ni moc znamená kvůli pomoci za kterou jí je neskonale vděčná, i když to jako blondýnka nepřízná.

Tsubaki Mari
15 let
Škola: St. Miator
Povaha: Mari je neustále plní energie aby dělala hlouposti které vždycky všechny tak pobaví a je ke všem hodná a upřímná. Ale i v ní je kdesi hluboko, něco velice temného. Proto si k ní jen málo kdo dovolí něco víc. Je však hlavně opravdová kamarádka a málo kdy ztratí svůj optimismus a věčný veselý úsměv. Je tak trochu malá střelenka.
Vztahy: Její nejlepší kamarádkou je Mikoto a to se nezmění a ona bude vždy na prvním místě. Zamiluje se však do mladší studentky jménem Konikele. Kamarádí se s její starší sestrou Shiory a s ostatními miatorskými dívkami.

Tamekaze Mikoto
16 let
Škola: St. Miator
Povaha: Mikoto je spolehlivá a ke všem spravedlivá. Má však odvahu a hrdost. Vždy se snaží zachovat správně. Nenechá si však brát své sny a řídí se jen vlastní hlavou, nenechá sebou manipulovat a umí překonat všechny zábrany. Je klidná a nenechá se vytočit. Věci má pod kontrolou a pokud se její kontrole omylem vyhnout nenechá se vyvést z míry.
Vztahy: Nadevšechno je u ní Mari a nikdy by ji nezradila. Je tu však i Shiory, kterou Mikoto miluje a která je její velká láska už od prvního ročníku. Po čtyřech letech už se všyk nenechá ničím zastrašit a její lásku nic nezastaví. Ostatní Miatorské studentky má také ráda a jsou jejími kamarádkami.

Sumire Shiory
16 let
Škola: St. Miator
Povaha: Je spolehlivá a dá se jí vždy důvěřovat. Nikoho by nezradila a to z ní dělá výjmečnou a obdivuhodnou dívku. Je rozvážnější než ostatní. Je velice inteligentní a vnímavá. Navíc každému dokáže pomoci a umí dobře řešit obtížné situace. Ostatní ji mají rádi proto jak je hodná a chápavá a je na ni vždy spoleh. Je nekonfliktní, s niým se nehádá a je přívětivá. Má ráda oříškovou čokoládu.
Vztahy: Má mladší sestru Konikele, které vždy pomůže a nenechá ji nikdy samotnou. Mikoto má víc než jen ráda a dokonce si tuto skutečnost i dokáže připustit. Ostatní ji mají rádi a se všemi dobře vychází. Její kamarádka je Lola, které pomhla když byla sama a smutná.

Sumire Konikele
12 let
Škola: St. Miator
Povaha: Konikele je snílek a tak trochu potřeštěná. Zdá se dospěleší než je ale to je jen klamné zdání. Má velkou fantazii a pořád by vymýšlela nesmysly. I přeze vše co svým neohrabaným chováním a netaktností způsobí je hodná a doopravdy neumí ublížit. Neumí skrývat své city, ničeho se nebojí i když by měla a má velkou odvahu. I když něco provede, vždy dá všechno do pořádku a v tom je její velká přednost.
Vztahy: Její nejlepší kamarádka je Takara a ráda si sní hraje. Zamiluje se však do starší miatorské studentky Mari a proti těmto citům si neví rady. Nejradši má svou sestru Shiory na kterou se pořád upíná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lifaena Lifaena | 20. listopadu 2008 v 22:33 | Reagovat

Super :)! Jsem natěšená jak Naruto na Ramen xD. Děkuju! Teda až na tu fotku... ˇ_ˇ

Btw.- Konikele, to si vážně ty? xD :)

2 Akeshi Akeshi | 21. listopadu 2008 v 7:40 | Reagovat

cool."""" fakt trefne a hezke"""

3 hatake konikele hatake konikele | Web | 22. listopadu 2008 v 7:24 | Reagovat

skvělí!!!

lif:jj jsem to já...neřekla bys co..XD

4 Shiory * Tvoje SB  :-* * Shiory * Tvoje SB :-* * | Web | 22. listopadu 2008 v 13:39 | Reagovat

to se ti povedlo XD Všechny si perfektně vyswtihla, ale tu fotku sis u mně mohla odpustit *přemejšlí nad plastikou*

A ne, že mám ráda oříškovou čokoládu já jí miluju XD Vid Miky ty moje čokoládo? XDD

5 Melody Melody | 22. listopadu 2008 v 17:13 | Reagovat

Lif: na tý fotce vypadáš galakticka!!! strašně ti to tam sluší!!!!! a nehádej se že ne!! ...xD

Akeshi: díkyXD

Kon: skvělí se píše Y na konci

Shi: díky díky a na tý fotce ti to taky sluší a taky se nehádej!!!!! a s tou čokoládou... dej si pozor nebo v příštim díle sníš 56 oříškovejch čokolád na posezeni!XDXD

6 Mari ♪ Mari ♪ | Web | 22. listopadu 2008 v 18:03 | Reagovat

Meeel to je LIBOOOZNÍÍÍÍ!!!!!!! no až nato že na tý fotce vypadám jak Samara před plastikou xD ale jinak je to prostě KAWAIIII!!!! A GALAKTICKÝÝÝ!!!!!!!!!!

7 hatake konikele hatake konikele | Web | 22. listopadu 2008 v 19:07 | Reagovat

mel:no a???jako by mi na tom záleželo XD

mari:samara před plastikou???"chytá výtlem" a to se budu hádat!

8 Shiory * Tvoje SB  :-* * Shiory * Tvoje SB :-* * | Web | 23. listopadu 2008 v 17:39 | Reagovat

Melody: fakt? 56 *štastně* no a kdy bude další dí? :D

9 Lifaena Lifaena | 27. listopadu 2008 v 21:54 | Reagovat

Kon: Vážně bych to do tebe neřekla. xD *to přece nemůže být ona...*

10 hatake kon hatake kon | Web | 1. prosince 2008 v 20:57 | Reagovat

ale sem to já.....věř mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama