Strawberry future - kapitola 14.

22. května 2009 v 11:02 |  Strawberry Panic
Všechna děvčata se ubytovala a hned se oblékla do plavek a vyběhla na pláž. některá se koupala v moři, jiná stavěla hrady z písku, některá si hrála s míčem a jiná jen se jen tak povalovala na pláži.

,,Akeshi-chan, házej!" Akeshi držela míč v rukou a rozhodovala se komu nahrát. Nakonec míč hodila Lole a ta přihrála Lifaeně, Lifaena Tamao a Tamao Nagise... A Nagise míč vytrhl vítr z rukou a všechny dívky se pro něj vrhly do moře...

Mikoto a Shiory si mezitím kupovaly zmrzlinu jednu za druhou a Mari s Kon hrabaly jámu do písku. ,,Mari-san, proč to vlastně děláme?" Mari se vážně zamyslela. ,,Mno přece z roupů ne?"

Melody se jen tak válela na lehátku než za ní přišla Takima. ,,Co pak to děláš, Melody-chan?" ,,Nic ale zabere mit o celej den..." ,,Pojď se koupat!" ,,Já zevluju, Takimo-san!" ,,Mel nebuď líná!" Takima vzala nekompromisně Melody za ruku a už jí táhla do moře...

Yuri a Kagome seděly na dece pod slunečníkem a povídaly si a smály se.

Takara to všechno pozorovala a cucala brčko od koktejlu. ,, Les vacanes... C´est sacré!"

Večer se pak všechny dívky sešly na noční bojovku. Rozdělily se do dvojic a musely projít tmavým a hrůzu nahánějícím lesem a Mari - aby toho nebylo málo - je všechny strašila. A né že by se jí nedařilo... Pár devčat málo dostalo infarkt jiná ječela a Lifaena omylem ztáhla Lolu do příkopu.

Ale nic netrvá věčně. A tak i Letní škola zkončila a přišlly prázdniny. Studentky Miatoru, Spicy i Le Rim se loučily, objímaly se navzájem a jedna druhé slibovala že si budou psát a každý den volat... A tak i poslední auto zmizelo za začátkou a Astrea Hill zůstala osamocena... na další dva měsíce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama